facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Oturma Odası Koltuklarınızın Yüzünü Güldürün
Oturma Odası Koltuklarınızın Yüzünü Güldürün

Oturma Odası Koltuklarınızın Yüzünü Güldürün

Evinizde uzun zamandan beri en küçük bir değişiklik yapmadınız mı? Peki, aylardır değişmeyen bu düzeninizi küçük bir dokunuşla değiştirerek hayatınıza renk katmaya var mısınız? Evinizi ev yapan koltuk takımları üzerinde küçük bir dokunuşla canlılık yaratmak için hemen kolları sıvayın hanımlar!
Bu konuda ihtiyacınız olan şeyler; biraz biraz hayal gücünü kullanabilme, bazı güzel kumaş parçalar ve bir de güvenilir bir döşeme ustası. Evet, değişimi uzun zamandan beri bekleyen oturma odası koltuk takımınız için yepyeni bir kıyafet yaratmanın tam zamanı. Yepyeni yazlık döşemeleriyle, onların yüzünü güldürme sırası sizde.
Bu işe başlamadan önce, bilmeniz gerekiyor ki evde kendi çabalarınızla yapacağınız kumaş kaplama gibi işler uzmanına bırakıldığı zaman, daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Bu yüzden yazımın başında da söylediğim gibi, uzun süredir değişim yüzü görmediği için mutsuz olan koltuk takımlarınıza yeni bir soluk aldırmak için güvenilir bir döşemeciyle aranızı daima iyi tutmalısınız.
Öncelikle güvendiğiniz döşemeciye, yazlık örtülerinizin hayalinizdeki yansımasını anlatın. Sizin için küçük ama oturma odanız için büyük bir adım olacak bu değişikliğin evinizde nasıl bir hava yaratması gerektiğine karar vermelisiniz. Ona düşündüğünüz parçayı anlatın, bir fotoğraf karesi ya da bir eşyadan aldığınız örneği sunabilirsiniz. Daha sonra, gösterdiğiniz parçanın uygun olup olmadığını sorun, fiyat isteyin ve başlayın.
Sadece yaz mevsiminde  değil, her mevsim için bu gibi küçük değişiklikleri oturma grubunuz için uygulayabilirsiniz. Böylece yepyeni bir görünüm kazanan odanızın havasını değiştirerek, hem koltuklarınızın hem de odanızın canlanmasını sağlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top