facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Salon Dekorasyonu / Oturma Odalarında Tek Koltuk Modası
Oturma Odalarında Tek Koltuk Modası

Oturma Odalarında Tek Koltuk Modası

Gün geçtikçe değişen dekorasyon ve mobilya modası, oturma odalarını da biçimlendiriyor. Oturma odaları için dönemsel olarak farklı mobilya ve aksesuarlar yükselişe geçmektedir. Son dönemlerin en beğenilen oturma odası dekorasyonlarının başında ise tek koltuk kullanımı gelmektedir. Oturma Odalarında Tek Koltuk Modası dekorasyona daha minimal ve sade bir görünüm kazandırıyor.

Oturma odalarında kullanılan koltuk takımları ve aksesuarlar, giderek azalmakta ve mininmallik kazanmaktadır. Sade ve minimal bir görünümün oluşması için tek koltuk tercih edilmektedir. Geniş ve uzun olan koltuklar oturma odalarında kullanılan koltuk takımlarının yerini alıyor. Köşe koltuklar da diğer koltuk takımları gibi terk edilerek yerini tek modellere bırakıyor.

Açık Renklerin Kullanımı

Koltuk modellerinin en önemli özelliklerinden biri de sade bir görünüme sahip olması için açık renkler arasından tercih edilmeleridir. Daha minimal ve modern bir görünüm için açık renk koltuklar seçilmektedir. Sade görünüm farklı aksesuarlar ile tamamlanmaktadır. Kadife ve deri koltuk modelleri de son dönemlerin moda ürünleri arasında yer almaktadır. Koltuk modellerini kusursuz biçimde tamamlayan aksesuarların başında metal ve ahşaptan oluşan sehpalar geliyor. Odanın içerisinde yer alan metal aksesuarlar, modern ve minimal bir tarz yaratarak tüm görünümü değiştirmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top