facebook
Anasayfa / Dekorasyon / Oturma Odaları İçin Orta Sehpa Tasarımları
Oturma Odaları İçin Orta Sehpa Tasarımları

Oturma Odaları İçin Orta Sehpa Tasarımları

Oturma odaları, evin en fazla kullanılan alanı olmakla birlikte, tasarımının da en güçlü olması gerektiği odadır. Her evde bulunan oturma odaları farklı mobilya ve dekorasyon özelliklerine sahip olmaktadır. Koltuk takımları, sehpalar, halı ve kitaplık gibi birbirinden farklı temel eşyalar, oturma odası tasarımlarında yer edinmektedir. Orta sehpa modelleri de hem dekorasyon hem de kullanım açısında oldukça gerekli olmaktadır. Oturma Odaları İçin Orta Sehpa Tasarımları, birbirinden farklı model ve renkler ile evlerdeki yerini almaktadır.

Dikkat Çekici Cam Sehpa Modelleri

Cam sehpalar, sade ve bir o kadar da dikkat çekici görünümü ile dekorasyon tasarımlarında kullanılmaktadır. Kare veya dikdörtgen olan cam sehpalar, tüm tarzlara uyum sağlamaktadır. Cam sehpalar genel olarak beyaz veya siyah metal kenarları ile korunaklı ve kullanışlı olmaktadır.

Spor Tarzın Olmazsa Olmazı Yuvarlak Sehpalar

Yuvarlak sehpa modelleri genel olarak köşe koltuklar ile uyum sağlayan spor parçalardan biridir. Krem, kahve ve ahşap rengi tonlarından oluşan orta sehpalar, spor görünüme sahip olan oturma odaları için tercih edilmektedir.

Minimal ve Güçlü; Ahşap Sehpalar

Son yılların en dikkat çeken ve tercih edilen ahşap tasarımlar, orta sehpa modelleri üzerinde de kendini gösteriyor. Metal parçalar ile bir araya gelen ahşap sehpalar, görünüm açısından güçlü dekorasyon özelliklerini yansıtıyor. Klasik ve spor mobilyalar ile uyum sağlayan ahşap sehpalar, siyah ve beyaz ile kusursuz uyumu yakalıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top