facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Oturma Alanlarını Canlandırma Hareketi!
Oturma Alanlarını Canlandırma Hareketi!

Oturma Alanlarını Canlandırma Hareketi!

Oturma alanları, yaşam alanlarınızın merkezi haline gelmiş, en dikkat çekici alanlardan birisidir. Evinizin odak noktası ve adeta ‘Baş kenti’ olan oturma alanlarının dekorasyonu da oldukça önemlidir. Yaşam alanımızın merkezi dediğimiz oturma alanlarının dekorasyon tarzı, bize de yansıyacak ve gelen misafirlerimize bizim kişiliğimizi ve tarzımızı yansıtacaktır.

Renkli Yastık Modelleri Salon Dekorasyonu

Oturma alanlarını dekore ederken kimi daha sakin ve minimal dekorasyonlardan hoşlanırken, kimi ise karakterinden gelen canlı ve neşeli yaşam akımını oturma alanına yansıtır. Eğer siz de hem hayat dolu hem de eğlenceli ve renkli bir oturma alanı dekorasyonundan hoşlanıyorsanız; işte size oturma alanlarınızın dekorasyonunu canlandıracak birkaç ipucu…

Mobilyalarda Klasikten Vazgeçin: Renkli Mobilyalar
Oturma alanlarında neredeyse her evde rastladığımız aynı renklerdeki ve benzer modellerdeki koltuklardan siz de sıkılmadınız mı? İşte size oturma odanızı capcanlı bir dekorasyonla donatmanın ipucu: renkli mobilyalar. Son zamanlarda artan bir ilgi ile tercih edilen renkli mobilyalar, enerjik renkleri ve sıra dışı tasarımlar ile hayat dolu bir oturma odası yaratmanıza imkan sağlayacaktır.

Renkli Mobilyalar Renkli Mobilyalar

Klasik Duvar Boyalarından Vazgeçin:  Duvar Kağıtları
Dekorasyon denildiğinde mobilya tercihi kadar duvar dekorasyonu da oldukça önemli bir konudur. Duvarı boyarken kullanılan renkler, bir mekanın enerjisini direkt olarak etkileyen en önemli tercihlerden birisidir. Eğer klasik anlamda duvar boyası uygulamasından sıkıldıysanız, evinizin oturma alanını canlandıracak duvar kağıdı modelleri ile şık ve enerjik bir oturma odası tasarımı yapmak mümkündür.

Duvar Kağıdı Modelleri Renkli Oturma Odası

Odanızın Güneşini Arttırın: Geniş Pencereler
Oturma alanlarınızın sönük ve basık olduğunu düşünüyorsanız basit bir uygulama ile canlı ve enerjik bir oturma odası yaratabilirsiniz: geniş pencereler. Pencere boyunu geniş tuttuğunuzda evinize giren ışık miktarı artacağı için oturma alanlarınız daha geniş ve daha ferah gözükecektir. Aynı zamanda geniş pencereler, oturma alanlarınızı canlandıracak ve hareketlendirecek bir etkiye de sahiptir.

Oturma Odası Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top