facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Örgü Puflar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri
Örgü Puflar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri

Örgü Puflar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri

Örgü puflar son zamanlarda epey trend haline gelmiş durumdadır. Ev dekorasyonu için farklı ve yeni bir aksesuar olan örgü pufları hem kendiniz örebilirsiniz, hem de bu ürünlerin satışını gerçekleştiren kişilerden sipariş verebilirsiniz. Örgü puflar, genellikle evin dekorasyon renklerine göre özel olarak örülmektedir. Evinizin dekorasyonuna uygun iplik rengi seçilere örülür ve evinizin en şık üyesi olarak dekorasyondaki yerini alır.

Örgü Puflar Nasıl Yapılıyor?

Örgü puflar, eli örgü işlerine yatkın olan kişiler tarafından kolaylıkla hazırlanabiliyor. Son zamanlarda popüler olan farklı iplik çeşitleri ile örülmektedirler. Hem uzun ömürlü hem de sağlıklı bir aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda yer verdiğimiz örnek görselleri inceleyerek sizde örmeyi deneyebilirsiniz. Eğer öremem diyorsanız, bu pufların siparişini verebileceğiniz bir çok kullanıcıyı instagram’da bulabilirsiniz. Instagram üzerinden örgü siparişleri alan bir çok bayan mevcut. Bu bayanlar ile konuşarak evinizin renklerine uygun puf siparişini verebilirsiniz.

Örgü Puflar Nasıl Kullanılıyor?

Ev dekorasyonuna şıklık katmak amacıyla örülen bu puflar, aynı zamanda rahatlığınıza da yardımcı oluyor. Servis sehpası gibi kullanılarak üzerine servis tepsisi ile birlikte çay ya da kahve ikramlarınızı koyabilirsiniz. Bununla birlikte ayağınızı uzatmak istediğinizde çok keyifli bir kurtarıcı olarak karşınıza çıkıyorlar. Örgü puflar genellikle oturma odalarında tercih edilmektedir. Sizin de oturma odanız rahat tasarımlara sahip ise, istediğiniz renkte örgü puf ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Örgü Puf Modelleri

Örgü puf modellerinin örülme şekli hemen hemen aynıdır. Renk üzerinde değişiklikler yapılmaktadır. Kullanıcıların ev dekorasyonu ile uyumlu renklerde örülebilmektedirler. Kullanılan ipi sayesinde hem tüylenme yapmaz hem de uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Örgü puf modellerini inceleyerek siz de evinizde tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top