facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Öğrenci Evi Dekorasyonu
Öğrenci Evi Dekorasyonu

Öğrenci Evi Dekorasyonu

Üniversiteler de tatile girdi ve evinizin genci yarım dönemi daha sona erdi. Yurtta kalıyorsa eve çıkmak istiyor ya da zaten bir evdeyse odasında dekorasyon değişikliği istiyor olabilir. Oturacağı ve tercih edeceği ev her zaman tam olarak düzenli olmasa da çocuğunuzu bir kaç yıl idare edecektir. Mesela bir kaç yıllığına koltuk takımı alarak masraf yapmak yerine yer minderleri tercih ederek, hem maddi açıdan rahat edebilirsiniz hem de öğrenci evinin tasarımına uygun modern bir yapı oluşacaktır. Rahat ve şık olacak minderlerin döşemesini birlikte beğenip, yaptırmanızda da fayda var.

Duvara monte edilecek kitaplık yerden tasarruf etmenize olanak sağlarken, kitaplarını da güzel bir şekilde istifleyerek daha kullanışlı bir hale getirebilir. Dekoratif havasını da unutmamak gerekir.

Öğrenci evinde tasarım farklılığı ve yaratıcılık olmazsa olmazdır. Siz de size sunduğumuz resimlerdeki alternatiflerden beğendiğinizi seçerek, motive edici sözler, haberlerle renklendirebilir, kapı çerçevesini fotoğraflarla süsleyebilir ve genç evinde yaratıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Öğrenci evlerinde el işi ürünler de hem kullanışlı hem de farklı bir dekorasyon sağlayabilir mesela tahta kasaların boyanmasıyla oluşacak sehpa ya da kitaplık evin havasında farklılık yaratacaktır.

Öğrenci evinde küçük bir odaya sahipseniz, odayı en işlevsel hale getirmek önemlidir. Mesela oturma köşesinin arka tarafını çalışma alanı olarak kullanabilir, bu durumda odayı ikiye bölerek çok fonksiyonlu hale getirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top