facebook
Anasayfa / Ofis Dekorasyonu / Ofislerinizi Yeni Nesil Mobilyalar ile Donatın
Ofislerinizi Yeni Nesil Mobilyalar ile Donatın

Ofislerinizi Yeni Nesil Mobilyalar ile Donatın

Dekorasyon denilince akla öncelikle ev dekorasyonu fikirleri gelir. Ancak son dönemde standart çizgilerden uzaklaşan ve gayet modern bir havaya bürünen ofislerde evler kadar dekorasyon açısından önemsenir hale geldi. Ofis mobilyalarındaki modern çizgiler, trend ürünler yakından takip edilir ve özel dekorasyon fikirleri ile birleştirilerek uygulanmaya başlandı.

Ofis Dekorasyonu

2016 yılının ofis mobilyalarındaki trend renklere göz attığımızda yine kahverengi ve tonlarının hakimiyetini görmemiz mümkün. Ancak geçen yıla göre daha doğal parçalar göze çarpıyor. Kahvedeki tonlar ahşabın budaklı olarak tabir edilen damarlı gerçek ağaçtan olan malzemelerde karşımıza çıkıyor. Daha önceleri bu bir kusurken şimdi trend haline dönüşen budaklı ağaç mobilyalar yine deri ile kombinleniyor. Son dönemin ev dekorasyonunda da sık sık karşımıza çıkan kadife, ofis mobilyalarında da döşeme olarak tercih ediliyor. Son yıllarda ofislerde daha doğrusu çalışma masalarında olmazsa olmaz parça ise yeşil lambader lambalar oluyor. Klasik veya modern şapkalı masa lambaları ofis dekorasyonunun vazgeçilmez parçası haline geldi diyebiliriz. Diğer bir trend parça ise kolçaklı ahşap sandalyeler. Bir dönem boyunca dönen plastik sandalyelerin yerini alan ahşap sandalyeler ile birlikte son dönemde modern dekorasyonlarda tercih edilen file kumaşlı ofis masası sandalyeleri dekorasyonun tamamlayıcı paçası oluyor. Ofis masası önünde yer alan misafir sandalyeleri de aynı şekilde kolçaklı modellerden seçiliyor. Genel olarak ofislerde bir kanepe ile hem dekorasyona bir bütünlük katılıyor. Hem de ofiste rahat bir hava yaratıyor.

Ofis Mobilyası Ofis Mobilya Modelleri

Ofis dekorasyonu denilince bekleme salonu da oldukça önemsenmesi gereken bir bölüm. Bu bölümde genel ofis mobilyasının devamı olan ürünler tercih ediliyor. Yine kahve tonlarının hakim olduğu dekorasyonlarda tablolar ile neon renkler ofise şıklık ve aynı zamanda canlılık katarken, ferforje objelerde hem kullanışlı olması hem de yılın moda parçalarını yansıtması nedeni ile sık sık tercih ediliyor. Ofis mobilyalarında trend olma durumunu kaybeden en etkili parça ise lake olarak tabir edilen parlak ahşap ürünler oluyor. Bu ürünler modern dekorasyonlarda bir dönem sıklıkla kullanılmış olsa da bu dönem yerini mat ancak canlı renklerdeki mobilyalara bırakıyor.

Ofis Mobilyaları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top