facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Ofis Algısını Değiştiren Dekorasyon
Ofis Algısını Değiştiren Dekorasyon

Ofis Algısını Değiştiren Dekorasyon

Kaliforniya’nın Los Angeles şehirinde yaşayan Rebecca ve Jared Raskind çifti, evden yürüttükleri işleri için kendilerine harika bir ofis tasarımı yapmıştır. Kusursuzca tasarlanarak düzenlenen bu ofis, aslında bir otomobil garajıdır. Los Angeles’ta İspanyol tarzında ofis oluşturan çift, çalıştıkları ortamın verimli olması için tüm detayları ince ayrıntısına kadar düşünmüştür…

Fotoğrafçı ve moda tasarımcısı olarak çalışan çift, daha önceki çalışma odalarının ev içerisinden bir oda olduğunu, ancak kendilerine yetmediğini düşünmüştür. Bu düşünce sonrasında ise evlerinde bulunan garaj için harika bir plan yapmıştır. Planlarını hayata geçirmek için, öncelikle sürgü bir kapı taktırdıklarını belirttiler.

1970’li Yıllara Vurgu

Ofis olarak kullanacakları garajın duvarını kendileri boyadılar ve daha sonra da seçtikleri eşyaları yerleştirmeye koyuldular. Ofis içerisine beyaz ve parlak bir dolap ekleyerek tüm dosya ve arşivin ortadan kalkmasını sağladılar. Ofisin en gözde parçalarının ise rattan ürünler olması gerektiğini düşündüler. Bu da 1970‘li yılların modasına ve dekorasyon özelliklerine uyum sağladı.

Çalışmak, keyif yapmak, kitap okumak ve eğlenceli vakit geçirmek için tasarlanan bu ofis, sıradan ve sıkıcı ofis algısını değiştirmektedir.  Rebecca ve Jared Raskind çifti, otomobil garajlarını eşsiz biçimde değerlendirerek kendilerine tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek bir çalışma ve yaşam alanı hazırladılar. Tasarımın ardından ofis fotoğraflarını paylaşan çift, ‘Yaşam ve iş hayatınız için risk almaktan kaçınmayın.’ mesajını da verdi.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top