facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Mutfaklarınızı Cupcake Tablolar ile Renklendirin
Mutfaklarınızı Cupcake Tablolar ile Renklendirin

Mutfaklarınızı Cupcake Tablolar ile Renklendirin

Mutfaklarda son zamanlarda moda olan ve hemen her alanda kullanılmaya başlanan cupcake teması, dekorasyonun önemli parçalarından tablolarda da yerini almaya başladı. Mutfağın tamamını cupcake temasında dekore edebileceğiniz gibi cupcake temasına belli alanlarda, az miktarda da yer verebilirsiniz. Vintage tarzı veya rengârenk döşenmiş mutfaklar, cupcake teması için oldukça uygundur.

Mutfakta Tablo Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Mutfağınız için seçeceğiniz tablo, cupcakeli olsun ya da olmasına bazı hususlara dikkat edilerek seçilmelidir:
  • Mutfaklar genellikle çok geniş olmayan alanlardır. Bu nedenle tabloyu seçerken mutfağın yüz ölçümüne dikkat etmelisiniz. Genellikle küçük kare tablolar tercih etmek en doğrusudur.
  • Mutfağınız eğer çok renkliyse; tablonun renk seçimini yaparken fazla zorlanmazsınız. Ancak mutfakta belli bir renk uyumu söz konusuysa tablonun renklerinin de mutfağın genel temasına uygun olmasına özen göstermelisiniz.
  • Dikey açıdan uzunlamasına olan tablolar mutfağın duvar yüksekliğini artıracaktır. Eğer tavan zaten yüksekse yatay tablolar tercih edebilirsiniz.
  • Asimetrik biçimde asılabilmesi mümkün olan tablo modelleri seçerek; mutfağa farklı bir hava katabilirsiniz.

Cupcake Tablo Modelleri
Cupcakeli tabloların, kendi içerisinde birçok çeşidini bulabilirsiniz. Bütün ve parçalı modeller bu çeşitlere örnek verilebilir. Mutfakların hemen hepsiyle uyumlu küçük karelerden oluşan parçalı tablolar, en idealidir. Renk açısından bu tür tablolarda sınırlama yoktur. Mat veya canlı renkler, vintage görünümlü süslemeler cupcake tablolarında olmazsa olmazdır. Cupcake hâlihazırda zaten renkli bir obje olduğu için cupcake ile renklendirme konusunda hiç endişeniz olmasın. Cupcake tabloların genelinde birkaç farklı renkte cupcake teması yer alabilir. Bu tür tablolar genel olarak birçok mutfak ile uyum içinde kullanılabilirler. Ayrıca mutfaklarda, alanın anlamına uygun olarak kullanılacak en uygun tablolar yine cupcakeli tablolardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top