facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfaklarınızda Beyazlığın Şıklığını Kullanın
Mutfaklarınızda Beyazlığın Şıklığını Kullanın

Mutfaklarınızda Beyazlığın Şıklığını Kullanın

Mutfak dekorasyonları, özellikle geniş ve yaşanası özellikler yer aldığı zaman ufak bazı değişimler ile harika dokunuşları kazandırabileceğiniz, evinizin özel bölümleri haline gelebilir. Peki mutfağımızı nasıl daha fazla beğenebilecek yapıya dönüştürebiliriz, bunun için ne yapmak gerekli? Birkaç madde halinde mutfak sihirbazınız emrinize amededir.

Beyaz Mutfakları Şenlendirmenin Vakti

Evimizin en değerli kısımlarından birisi olan mutfaklarınızdaki olabildiği kadar şık hale getirmek için sadece birkaç karar vermeniz yeterli. Beyaz renk mutfakların temizliğine dikkat ederseniz, peri masalı gibi bir rüya içinde kendinizi hissedebilirsiniz. Klasik mutfaklardan esinlenebilirsiniz. Sarkıt avizeleri, eski zamanları anımsatan aksesuarları, beyaz temanın üzerine sarı ve gümüş renklerdeki çekmece tutacakları…

Modern Mutfak Fikirleri ve Renklerin Kullanımı

Dolap ve çekmece kapaklarına yapacağınız beyaz renge yakın tonlardaki seçimler, daha şık bir ambiyans oluşturabilir. Aynı şekilde beyaz rengin üzerine küçük dokunuşlar halinde mor ve yeşil renklere sahip masa üzerindeki yapma çiçekler, meyvelik yada peçetelik, kahverengi tonlarındaki masalar ilginizi çekebilir.

Zeminleri Ahşap Kaplama İle Süsleyin

Beyaz mutfak tavanınızdan bir hayli sarkan altın rengindeki çemberlere işlenmiş kristalleri düşünün. Yine tavanda küçük yerler kaplayan çok sayıda istediğiniz renkteki ışıklandırmalar, duvarlara baharatlık, elinizin altında durmanızı isteyeceğiniz eşyaların olduğu kapaksız rafların hepsi krem yada beyaz renginde olduğunu hayal edin.  Bir diğer önerimiz ise betonarme evlerin zeminlerindeki pürüzsüz ahşap güzelliğini tatmanızdır. Zemin, ahşap kaplama ustaları ile görüşün ve gerçek ahşap olmadıkları için fazla maliyetleri olmadıklarını şimdiden yazabiliriz. Seçimler tamamen sizlerin şıklığını yansıtsın, keyfini sürmek ise sizlere kalsın.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top