facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Mutfaklarda Yeni Trend: Tuğla Görünümlü Taş Duvarlar
Mutfaklarda Yeni Trend: Tuğla Görünümlü Taş Duvarlar

Mutfaklarda Yeni Trend: Tuğla Görünümlü Taş Duvarlar

Tuğla duvar konsepti, ev dekorasyon modasında geçen sezon oldukça sık kullanılan tarzlardan birisi olmuştur. Bu sezona da damga vuracağı şimdiden belli olan tuğla duvarlar, özellikle endüstriyel tarzda bir ev dekorasyonu sevenler için en ideal seçimlerden birisi olacaktır. Tuğla duvarlar yaratacağı rustik ve country hava ile özellikle de metal objeler ile desteklendiğinde; modern dekorasyon tarzı ile oldukça uyum sağlayan bir görüntü oluşturacaktır.

Tuğla duvar uygulamasının en çok tercih edildiği alanlardan birisi olan mutfaklar, özellikle de farklı tarzda bir mutfak dekorasyonu isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Metal mutfak dolapları, demir levhalar, gri renkte seçilecek mutfak aksesuarları ve ahşap renginde tamamlayıcı dekorasyon objeleri ile hem modern hem de doğal esintili endüstriyel tarzda bir mutfak dekorasyonu yaratmanız mümkündür.

Mutfağınızda tuğla duvar uygulamasını tercih edecekseniz, mekânı kasvetli ve koyu bir alana çevirmemek için iyi bir aydınlatma dekorasyonu da yapmanız gerekmektedir. Hafif loş ve doğal ışık veren aydınlatmalar ile mekâna hem şık hem de doğal bir dokunuş yapabilirsiniz. Ayrıca sezonun da trend uygulamalarından birisi olan endüstriyel tarzda aydınlatmalar ile de mutfağınızın dekorasyonunuzu daha da güçlendirebilirsiniz.

Tuğla duvar uygulamasının modern mutfaklara uyarlanmış en güzel şekillerinden birisi de istenilen renge boyanan tuğla duvarlardır. Tamamen beyaz bir mutfak yaratmak isteyenler için beyaz renge boyanmış tuğla duvar uygulaması oldukça şık ve ferah bir dekorasyon tarzı yaratacak bir dokunuştur. Eğer ki farklılığı seven bir yapınız var ise, beyaz renk haricinde istediğiniz renge boyayarak da mutfağınıza renkli ve eğlenceli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Tuğla duvar uygulamasını iç mekânda tercih edenler için bizim önerimiz, olabildiğince doğal hali ile kullanılması ve tuğla duvarın yarattığı endüstriyel, rustik ve counrty esintilerin; seçilecek objeler ile de desteklenmesidir. Özellikle de açık raf sistemli, köy tarzı bir mutfak dekorasyonuna tuğla duvar uygulaması oldukça yakışan bir tercih olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top