facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Mutfak İçin Ahşap Bölmeler
Mutfak İçin Ahşap Bölmeler

Mutfak İçin Ahşap Bölmeler

Mutfak dolabı, dolap içi raflar, çekmeceler, tavanda asılı duran mutfak aksesuarları olarak düşünülebilecek ahşapları mutfağımızda daha şık nasıl gösterebiliriz turu hemen başlıyor. Geniş ve yüksekliği kısa olan bir masa düşünün ve artık atıl duruma düşmüş ise onu dikine yükseltip, duvara çaktığınızda, raflar kendiliğinden oluşacaktır. Biraz eklemeler ve raflar üzerinde eşyaların yerleşmesi için korumalıklar, sabitlemeler yapılırsa ortaya güzel işçilik çıkabilir. Bardak, raf, tabak yerleştirmek için çok sayıda alternatif şimdiden görünmeye başladı.

Mutfakta Palet Kullanmak

Ahşap Bölmeleri İstediğiniz Gibi Kullanın
Üst üste dizilen ahşaplar masa, küçük tabure olabileceği gibi tezgah altlarına yada dolaplara da raf şeklinde düşünülebilir. Bazen tavandan sarkan ampulü dikkat çekici hale getirmek için kablolarını ahşap ile saklamak hoş durabilir. Zımpara ve cila bakımını yapın en sevdiğiniz resimleri, aile albümünü masanın üzerine güzelce yerleştirin ve üzerini cam ile kapladıktan sonra masa kenarlarından sabitlenmesini sağlayın. O masaya her oturduğunuzda eski anılarını canlı tutmak isteyenler için düşünülebilir. Hazır mutfak size sempatik gelebilir fakat ne kadar emek verirseniz o mutfağa bir o kadar bağlanabilirsiniz.

Mutfaklarda Eski Palet

Eğlenceli Birkaç Öneri
Kahve bardağı, yemek tabağı, çatal ve kaşıklarınızın masada yada küçük sehpalarda konulacağı bölgeler için ahşap düz alanlar oluşturabilirsiniz. Üzerine birkaç kelime eklemeyi de ihmal etmeyin. Mutfağınızdaki yemek pişirilen bölmenin hemen arkasını zeminden tavana kadar biraz ahşap ile örebilir ve ara kısmını servis aşamasında kullanabilirsiniz. Folkrit kasalarını bulur ve kenarlarını biraz güçlendirirseniz aslında kendiliğinden çok sayıda raf her alanda kendisini bulacaktır. Mutfak dekorasyon fikirleri arasında ankastre, regina gibi modellemeler ne kadar tutuluyor ise yazımızdaki resimleri incelediğinizde en azından bir bölümü ahşap ile dekore etmek de size sıcak gelebilir. Önerilerimizi dikkate alın ve örnek çalışmalardaki işçilikler size ilham olsun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top