facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Mutfak Dekorasyonunda Şık Dokunuşlar
Mutfak Dekorasyonunda Şık Dokunuşlar

Mutfak Dekorasyonunda Şık Dokunuşlar

Mutfak dekorasyonu başlı başına bir sanattır. Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan birisi olan mutfakları dekore ederken hem şık hem de kullanışlı olması herkesin dikkat ettiği ilk özelliklerdir. Peki, hem farklı ve şık duran hem de sezonun son dönem trendlerine de uygun mutfak dekorasyon önerileri nelerdir? İşte size mutfağınızı adeta bir iç mimarın elinden çıkmış gibi gösterecek mutfak uygulamaları…

Mutfak Dekorasyonu

Mutfakta Tuğla Duvar Modası
Son dönemde doğallık ve farklı dekorasyon uygulamalarının revaçta olması ile kullanım alanı da genişleyen bir dekorasyon uygulaması: tuğla duvarlar. Kırmızı renkte bu tuğlalar ile dekore edilen mutfaklar hem oldukça farklı hem de şık mutfak dekorasyonu ortaya koyacaktır. Tuğla dekorlu mutfak tasarımında bu görüntüyü tamamlayacak en güzel uygulama şömine ya da endüstriyel tarzda dekore edilen mutfaklardır.

Doğal Taş Mutfak Dekorasyonu Mutfak Dekorasyonunda Doğal Taş Modelleri

Dekoratif Karolar İle Mutfağınızda Vintage Etkisi
Mutfak dekorasyonunda vintage bir dekorasyon tarzından hoşlananların severek uygulayacağı bir dekorasyon uygulaması: dekoratif duvar karoları.

Hem görsellik isteyenlerin bu tercihini karşılayacak hem de farklı ve oldukça şık duran bir mutfak dekorasyonuna imza atan dekoratif karolar, canlı bir mutfak tasarımına da ön ayak olur.

Doğal Mutfak Dekorasyonu

Taş Mutfak Modası Revaçta!
Ev dekorasyonunda her alanda kullanılan taş dekoru, son dönemde mutfak dekorasyonunda da oldukça popüler olarak kullanılmakta! Taş duvarlardan oluşan mutfaklar, hem nostaljik hem de oldukça modern ve günümüzden bir etki yaratacaktır.

Taş mutfak dekorasyonunda, bu dekorasyon tarzına uygun renkler tercih edilmeli ve taş mutfağın yarattığı etkiyi destekleyecek sofistike seçimler yapılmalıdır.

Doğal Taşlı Mutfak Dekorasyonu Geleneksel Mutfak Dekorasyonu

Küçük Mutfağı Olanlar
Mutfağınız küçük ise, bunları yapamam diye üzülmeyin. Küçük ve dar mutfaklar için de yapılacak şık ve tarz mutfak dekorasyon uygulamaları vardır. İsterseniz renklerin gücünden faydalanarak renkli ve enerjik bir mutfak tasarımı oluşturabilir, isterseniz de büyük ve geniş pencereler ile mutfağınıza giren ışığı arttırabilir, ortamı aydınlatabilirsiniz.

Taş Kaplama Duvarlı Mutfak Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top