facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Mutfak Dekorasyonu İçin En Popüler Dekorasyon Stilleri
Mutfak Dekorasyonu İçin En Popüler Dekorasyon Stilleri

Mutfak Dekorasyonu İçin En Popüler Dekorasyon Stilleri

Mutfak dekorasyonu, ev dekorasyonu tutkunlarının en çok üzerinde durduğu alanlardan birisidir. Son dönemde artan bir ilgi ile takip edilen mutfak dekorasyonu trendleri, her tarza ve her zevke uygun şekilde dizayn edilebilmektedir. Mutfaklarda küçük dokunuşlar bile büyük değişiklikler yapmaya yeterlidir. İşte mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere ilham verecek farklı dekorasyon önerileri…

Pop-Art Renkler, Rengârenk Mutfaklar
Pop-art akımı; moda dünyasından ev dekorasyonuna kadar her alanda etkili olan bir akımdır. Alışılmış dışında bir dekorasyon tarzı olan pop-art dekorasyon, farklı renklerin kullanılmasına avantaj sağladığı için hem çok farklı hem de çok enerjili bir mutfağa imza atmanızı sağlayacaktır. Neşeli bir mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler, mutfaklarında pop-art renklere yer vermekten kaçınmamalıdır.

Pop-Art Mutfak Dekorasyonu

Nostalji Ve Eskiye Özlem
Ev dekorasyonun her alanında olduğu gibi, mutfak dekorasyonunda da nostaljik dokunuşlar yapmak oldukça moda olan bir akımdır. Nostaljik mutfaklar, hem naftalin kokan hem de oldukça şirin gözüken bir dekorasyona imza atmanızı sağlayacaktır. Ahşap dolaplar, tel dolaplar, eski fincan takımları, vintage detaylar, kuzineler kısacası eskiye dair her şey nostaljik bir mutfak dekorasyonu yaratacaktır.

Nostalji MutfakEski Mutfak Dekorasyonu

Beyazdan Vazgeçemeyenlere
Modern dekorasyon tarzının en çok kullanılan renklerinden birisi beyazdır. Ev dekorasyonunda olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da baştan aşağı beyaz kullanmak hem oldukça ferah hem de oldukça modern bir mutfak yaratmanıza imkân verecektir. Beyaz mutfak dekorasyonu sade ve şık bir dekorasyon tarzına imza atacağı için, sade bir dekorasyon tarzından hoşlananlar için de en ideal seçimlerden birisi olacaktır.

Beyaz Mutfak DekorasyonuBeyaz Mutfak Dekorasyonu Beyaz Mutfak

İskandinav Stili Mutfaklar
Son dönemde oldukça moda olan bir mutfak dekorasyonu olan İskandinav tarzı mutfaklar, ahşap-beyaz ve endüstriyel tarzın en iyi harmanlanmış halidir. Sade fakat oldukça şık bir mutfak dekorasyonuna imza atan İskandinav mutfaklar, doğal ev dekorasyonuna da en uygun tercihlerden birisi olacaktır. Hem modern hem de minimalist bir tarzda dekore edilmiş mutfaklar, evinizde şık bir etki yaratacaktır.

renkli-dekorasyon-fikirleri

Natürel Mutfaklar
Mutfak dekorasyonunda doğal etki yaratmak isteyenler, mutfak seçimlerinde doğal tonlardan yana tercihlerini yapabilirler. Taş duvarlar, ahşap görünümlü parkeler, ahşap sandalye ve masalar, natürel renkler; doğal tarzda mutfak dekorasyonu için oldukça ideal seçimler olacaktır.

Doğal Mutfak Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top