facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Modern ve Stil Sahibi Küçük Ev Dekorasyonları
Modern ve Stil Sahibi Küçük Ev Dekorasyonları

Modern ve Stil Sahibi Küçük Ev Dekorasyonları

Ev dekorasyonu oluştururken, biçiminden önce işlevselliğine de dikkat edilmelidir. Kullanılan tasarımların ve eşyaların, kullanışlı bir dizayna sahip olmasını sağlamalısınız. Modern dekorasyon örneklerinde de bu duruma oldukça özenle dikkat edilmektedir. Ev dekorasyonunun kullanışlı bir hale getirilmesi için uygun tasarımlarla birlikte, kullanışlı mobilyaları tercih etmelisiniz. Aşağıda yer verdiğimiz dekorasyon örneklerinde, küçük evlerin en kullanışlı biçimde dekore edildiğini görebilirsiniz. Farklı stillere sahip modern ev dekorasyonu örnekleri ile, siz de eviniz için en iyi dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Vurgu renkleri

Açık renk tonları ile oluşturulan dekorasyonlarda, canlı renk vurgularına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Dikkat çekici bir renk dengesi oluşturmak için bu detayı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu ev dekorasyonu örneğinde olduğu gibi; beyaz, gri ve antrasit tonlarını, sarı gibi çarpıcı renk ile kombinleyebilirsiniz.

beyaz-sari-gri-renklerde-ev-dekorasyonu

Toprak tonlarının modern görüntüsü

Resimdeki örnekte olduğu gibi modern bir ev dekorasyonu oluşturmak için renk tonlarının uyumuna dikkat etmelisiniz. İyi bir renk uyumu için toprak tonlarını kullanmanızda fayda vardır. Toprak tonları ve antrasit rengi ile oluşturulan ev dekorasyonların tümü, oldukça modern bir görünüme sahip olmaktadır.

toprak-tonlarda-ev-dekorasyonu

Ahşap zemin

Modern ev dekorasyonunda zemin döşemesine önemle dikkat etmelisiniz. Hangi renk tonu tercih ederseniz edin, ahşap zemin döşemesiyle çok şık ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

ahsap-parke-ile-ev-dekoru

Tablo ve heykel gibi sanat aksesuarları

Gösterişli bir salon dekorasyonu için, dekoratif aksesuarlara özen göstermelisiniz. Tercih edeceğiniz dekoratif aksesuarlar ile evinizin karakterini belirleyebilirsiniz. Modern bir ev stili için bu görselde olduğu gibi sanatsal aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

sanatsal-aksesuarlar-ile-ev-dekorasyonu

Geniş cam cepheler

Evinizi kendiniz inşa ediyorsanız ya da müstakil bir eviniz için yeni dekorasyon oluşturacaksanız, mutlaka geniş pencerelere önem vermelisiniz. Gün ışığından en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak olan geniş pencereler ile zarif bir şıklık yaratabilirsiniz.

full-pencereli-ev-dekorasyonlari

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top