facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Modern Siyah Mutfak Tasarımları
Modern Siyah Mutfak Tasarımları

Modern Siyah Mutfak Tasarımları

Mutfak tasarımları, gün geçtikçe daha minimal ve modern bir görünüm almaya devam etmektedir. Tek renkten oluşan mutfak tasarımlarında öne çıkan renklerden biri de siyahtır. Parlak ve mat siyahtan oluşan mutfak dolapları, koyu rengi ile birlikte minimal ve modern bir görünüm sağlıyor.

Siyahın Tamamlayıcısı; Beyaz

Siyah rengin yüzyıllardır geçmeyen modası, beyaz ile birlikte kullanılması oluyor. Siyah ve beyaz uyumu modern, minimal ve oldukça tarz bir görünüm oluşturuyor. Mutfak dolaplarında siyahın kullanılması, rengin sade görünmesi için beyaz ile desteklenmesini gerektiriyor. Tezgah, sandalye ve çeşitli aksesuarların beyaz tercih edilmesi, oldukça dengeleyici görünmektedir.

Ahşap Masa Kullanımı

Siyah ve beyazdan oluşan mutfak tasarımlarında en fazla sevilen masalar ahşaptan oluşmaktadır. Ahşap masalar, güçlü bir görünüm sergileyerek mutfağın dekorasyonunu da daha iyi bir konuma getirmektedir. Aynı zamanda servis tahtalarının, zeminin ve aksesuarların da ahşaptan oluşması, masa ile uyum içerisinde olmaktadır.

Modern siyah mutfak tasarımları, evin tüm görünümü ve tarzı için iyi bir değişim olmaktadır. Mutfakta bulunan dolapların siyah veya mat siyaha boyanması, oldukça ekonomik ve avantajlı bir tasarım sağlamaktadır. Siyah mutfak dolaplarında kapak kulpları için de altın sarısı rengi dikkat çekici bir görünüm oluşturmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top