facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern Restaurant Dekorasyon Fikirleri
Modern Restaurant Dekorasyon Fikirleri

Modern Restaurant Dekorasyon Fikirleri

Modern Restaurant Dekorasyon Fikirleri, gün geçtikçe farklı tasarımlara imza atarak minimal görünümü içerisinde barındırmaktadır. Mobilya, aksesuar, renk ve tasarım bakımından modern görünüm oluşturan restaurantlar, müşterilerin ilgisini çekerek memnuniyeti de arttırmaktadır.

Metal ve Ahşap Mobilya Seçenekleri

Modern görünüme sahip olan restaurant dekorasyonlarının en önemli mobilya tercihleri metal ve ahşap ürünler olmaktadır. Ahşap ve metalden oluşan masa ve sandalyeler, modern ve sadeliği bir arada taşımaktadır.

Restaurant & Cafe mekan dekorasyonlarında birbirinden farklı sıcak ve canlı renklerin kullanımı, son dönemlerde yerini sade renk tercihlerine bırakmaktadır. Temel renkler olarak siyah, gri ve kahve tonları kullanılmaktadır. Bu renkleri de sarı, hardal, kırmızı veya turuncu gibi sıcak renklerden oluşan aksesuarlar tamamlamaktadır. Renk tercihleri, mekanın görünümünü en fazla etkileyen unsurlar olmaktadır.

Mat Duvar ve Zemin 

Modern restaurant dekorasyonlarında dikkat çeken özelliklerden biri de mat renklerin kullanımıdır. Mat renkler genel olarak duvar ve zeminlerde tercih edilmektedir. Gri, siyah ve kahve tonlarının mat halleri, modern ve sadeliği de simgelemektedir. Mat renklerin en önemli özellilerinden biri de tüm renk seçenekleri ve tasarımlar ile bir arada kullanılabilmesidir.

Restaurantlar için seçilen aksesuar parçaları, zarif ve sade tasarımlardan oluşmaktadır. Kitaplar, metal aksesuarlar, zarif tasarımlara sahip avizeler, modern restaurantlar içerisindeki yerini almaktadır. Parçaların renk ve biçimleri birbirini tamamlayan niteliklere sahiptir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top