facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Modern Mutfaklar için 5 Farklı Bar Taburesi
Modern Mutfaklar için 5 Farklı Bar Taburesi

Modern Mutfaklar için 5 Farklı Bar Taburesi

Modern mutfaklar için tercih edilen yemek masalarının yeri, bar masaları ve bar taburelerinin etkisi altına girmiş durumdadır. Modern dizayna sahip bar masası ve bar tabureleri, hem küçük mutfaklar için hem de geniş mutfaklar için uygundur.

1. Seri – Bertoia Barstool

1952 yılında tasarlanmış olan Bertoia Barstool marka bar tabureleri, günümüz trendlerini de belirlemeye devam ediyor. Metal olarak üretilen bu sandalyeler, geometrik tasarımları ile dikkat çekiyor. Modern mutfaklar için tercih edilebilecek en ideal tasarımlar arasında yer aldığını söylemek mümkün.

2. Seri – Bombo Bar Stool

En çok tercih edilen bar taburelerinden birisi de Bambo Bar Stool marka bar sandalyeleridir. Benzer tasarımlarını bir çok markada bulabilirsiniz. Orjinalliği tercih edenler için özellikle bu markayı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Modern ve dikkat çekici bir mutfak dizaynı oluşturmak isteyenlerin tercih edebileceği en şık tasarımlar arasında yer almaktadırlar.

3.Seri – LEM Piston Stool

Mutfak dekorasyonunda lükse önem verenler için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkan bir tasarımdır. Dikkat çekici ve büyük mutfaklarda sıkça tercih edilen bir tasarımdır. Siz de büyük ve lüks bir mutfağa sahipseniz, bu markaya ait bar taburelerini tercih edebilirsiniz.

4. Seri – Onda Stool

Küçük mutfaklarda tercih edilen bir numaralı bar tabureleridir. Çok çeşitli markalarda benzerleri satılabilmektedir. Orjinal tasarımının Onda Stool markasına ait olduğunu söyleyebilirsiniz. Genç ve rahat bir mutfak dizaynı oluşturanlar için çok doğru bir tercih olmaktadır.

5. Seri — Series 7 – Fritz Hansen

Son dönemlerin en popüler dekorasyon tarzı olarak İskandinav tarzını yansıtan bir markadır. 1966 yılından itibaren üretilmeye devam eden bu bar tabureleri, modern ve yenilikçi mutfaklar için uygun bir tasarım olmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top