facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / MODERN BANYOLAR İÇİN “ÇITAYI” YÜKSELTİYORUZ!
MODERN BANYOLAR İÇİN “ÇITAYI” YÜKSELTİYORUZ!

MODERN BANYOLAR İÇİN “ÇITAYI” YÜKSELTİYORUZ!

2017’ye girdiğimizden beri “Acaba bu yılın modası ne?”, “Acaba ne tür şeyler bizi bekliyor?” diye düşünmeden duramıyoruz. Bazen tam aradığımız, bazense saçma sapan diye tabir ettiğimiz şeyler hiç ummadığımız anlarda moda olarak karşımıza çıkabiliyor. Ama sakin olun, bu yıl en azından dekorasyon modasına baktığımızda bizi harikulade şeyler bekliyor. Ne mi bu parçalar?

Dilerseniz konuya ilk olarak çıtalı duşakabinler ile başlayalım. Çünkü benim en çok hoşuma giden parça bu oldu. Ne de olsa gerisini anlatmak için bir senemiz daha var:)

Öncelikle bu duşakabinlerin henüz Türkiye’de üretilip üretilmediği hakkında herhangi bir fikrim yok. Zîra ne zaman Çin’de üretimine başlanırsa o zaman buraya da gelir diye düşünüyorum:))

Aslında duşakabin denildiğinde aklımıza gelen ilk şey zaten kapısıdır. Plastik ya da cam kapılar. Bu sefer cam ya da plastik fark etmeyecek, ama mutlaka çıtalarla kare dilimlere ayrılmış olması gerekecek.

Bu duşakabinler, kesinlikle teknik açısı düşünülerek yapılmış ürünler değiller. Fakat bazılarının üst kısmına açılır cam koyarak hava döngüsü sağlanmış ve teknik açıdan da katkıda bulundurulmuş.

Daha çok dekoratifsel özellikleri göz önünde olan bu ürünler hem duşakabininizi geniş gösterecek, hem de banyonuza olabildiğince modern bir hava katacak.

Umarım bu bilgilerle biraz da olsa size katkımız olmuştur. Keyifli günler dilerim:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top