facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Meyveleri Topluyoruz, Yerine Kıyafetleri Asıyoruz!
Meyveleri Topluyoruz, Yerine Kıyafetleri Asıyoruz!

Meyveleri Topluyoruz, Yerine Kıyafetleri Asıyoruz!

Çok meyve sevmeyen biri olsam da, dalında gördüğüm her meyveye iştahımın kabardığını itiraf etmeliyim. Sizce de çok güzel ve çekici görünmüyorlar mı? Ben mesela, neden bazı meyvelere salkım saçak dendiğini şimdi anlıyorum. Âdeta salınıyorlar dallarında!

Ama bir kanı fark ettim. Meyveler tabakta da aynı tadda, dalda da. Yalnızca görüntü farkı var. Bu ne demek? Hemen söylüyorum: Meziyet dalda. Tüm güzelliğin sorumlusu o çelimsiz görünen ama aslında üzerinde değil meyve, insanı bile sağlamca taşıyabilen dallar!

E o zaman, sizce de bu güzelliği dekorasyon fikirlerimize dahil etmemiz harika bir düşünce olmaz mı? Bence muhteşem olur, süper ötesi olur.

Dallardan Askılık Yapımı

Örneğin sonbaharda yapraklarını dökmüş, rüzgârdan devrilmiş ve bir daha asla o köke tutunamayacak olan çelimsiz ağaçlar.. Onları ölüme terk etmek yerine evlerimizde yaşatmak (elbette mecaz anlamda..) sizce de çok akıllıca değil mi?

Dekoratif Askı Yapımı Kuru Ağaçlardan Askılık Yapmak

Sizler de bunu evlerinizde deneyebilirsiniz. Ama lütfen “kesinlikle ağaçları keserek denemeyiniz.” Sadece dallar bile işinizi görebilir, kolay gelsin:)

Kuru Ağaç Dallarından Askı Yapmak Kendin Yap Askı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top