facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Merdiven Altı Nasıl Değerlendirilir?
Merdiven Altı Nasıl Değerlendirilir?

Merdiven Altı Nasıl Değerlendirilir?

Dekorasyonda çareleri sonsuz seçenekleri ile üreterek her boş alanınızı mükemmel şekilde tasarlayabilirisiniz. Koridorlarda altları boş kalan merdivenler özellikle dublex evlerde tasarlandığı zaman harika sonuçlar vermektedir. Merdiven altı dekorasyonunda basamak basamak ilerleyen oyuntularına yapılan çekmeceler rahatlıkla kullanımınız için uygulanabilir. Raylı sistemle kolaylıkla açılabilen uzun çekmeceler çocuklarınızın fazla eşyaları ve ortada duran dağınıklığınızın kalkması için birebir olacaktır. Daha geniş boşluklarınızda oyun oynamak için kurulan oyuncak odası ya da içine yatak yerleştireceğiniz yatma alanlarını çoğaltabilirsiniz. Hafif bir ışıklandırma sistemi ile harika kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Ya da ayakkabılarınızı kaldırmak için raflar şeklinde yaptırarak ayakkabı odalarına dönüştürebilirsiniz.

Basamaklarınızı Ahşapla Kaplatın!
Evinizin içindeki merdivenler için mermer olanlarının yanında sunta ve daha değişik malzemelerle kaplanan merdivenler ahşapla kaplandığı zaman daha şık ve gösterişli olacaktır. Kışın sıcaklığı koruması açısında da faydalı olan bu uygulama ses çıkarmaz ve yıllarca kullanımınız için uygun olacaktır. Renk seçenekleri ile istediğiniz tonda seçme şansı olan ahşaplar üzerindeki kendi dokusunu koruyan cila sayesinde uzun yıllar çizilmeden kullanılacaktır. Mobilyalarınızla da uyum içinde olması evinizin daha şık olmasını sağlar. Kaliteli merdiven altı dekorasyonda seçimleriniz için her zaman kendini gösteren ahşap malzemeler cilalandıkça yenilenen bir yapıya sahiptir. Sıcak ortamlarınızı sağlamak için sizde bu seçimleri kullanabilirsiniz.

2015 Yılının En Çok Beğenilen Modelleri
Depolama alanlarınızı çoğaltmak amacı ile kullandığınız merdiven altlarınız estetik görünümü ile de evinizde muhteşem gözükür. Evinizin içi derli toplu ve aradığınızı anında bulabileceğiniz bu uygulamalarla kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. İçinizi rahatlatacak ve ferah yaşam alanlarınızın oluşması için yeni modellere göz atmalısınız. Özellikle beyaz renkte uygulanan modeller çok çekmeceli, raflı ve kullanımı kolay olan tasarımlardır. Tamamen doğal görünümlü olan modeller evinizin bir parçasıymış gibi görünecek. Parlak mobilyalarla süsleyerek tasarlamanız merdiven altlarının karanlık yapısını ortadan kaldırır. Yapacağınız ışıklandırmanın yanında açık ve parlak renkler mükemmel duracaktır. Evinizin her köşesini istediğiniz gibi dekore ederek kendi seçimlerinizin uygulayabilirsiniz. İmkânsız olmayan merdiven altı dekorasyon fikirleri her geçen gün bir yenisi ile kendini sürekli yenilemektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top