facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Makyaj Masası Dekorasyonu İçin Öneriler
Makyaj Masası Dekorasyonu İçin Öneriler

Makyaj Masası Dekorasyonu İçin Öneriler

Bayanların güzellik ve makyaja olan tutkuları kaçınılmazdır. Çoğunun makyaja olan tutkusu ile küçüklükten başlar. Kendine önem veren ve kendini değerli hisseden her bayanın makyajla arası iyidir. Hatta birçok bayan kendine özel makyaj masası dekorasyonu dahi oluşturmaktadır. Çoğu bayanın genişçe bir masayı dolduracak kadar fazla makyaj ürünü bulunmaktadır. Peki her kadının hayali olan makyaj masalarını dekore etmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? İşte sizlere ufak ama oldukça zevkli birkaç öneri;

 • Eğer ışıltıdan ve parıltıdan hoşlanıyorsanız beyaz, büyük bir aynası bulunan makyaj masasını tercih edebilirsiniz. Özellikle başta da belirttiğimiz gibi makyaj ürünleriniz çok fazla ise çekmeceli ya da raflı modellere yönelmenizde fayda var.
 • Puf ya da rahat bir sandalye de makyaj masası dekorasyonunuzun vazgeçilmezi olmalıdır. Bunun yanı sıra masanızın kenarlarına ışıklandırma yaparak akşamları da aydınlık bir ortamda makyaj yapmayı sağlayabilirsiniz.
 • Makyaj masanızın üzerine şık bir vazo ve çiçek yerleştirmeniz de görüntüyü güzelleştirecektir.
 • Her bayan makyaj masasının üzeri dolu olsun ister. Ancak sizlere önerimiz alanınız ne kadar geniş olursa makyajınızı yapmanız da o kadar rahat olacaktır. Bu nedenle makyaj masanızın üzerine genellikle kullandığınız malzemeleri, parfümünüzü ve kremlerinizi yerleştirmenizi, çok sık kullanmadığınız ürünleri ise çekmecelere ya da raflara şık bir şekilde dizayn etmenizi öneririz.
 • Eğer romantik bir makyaj masası dekoru oluşturmak istiyorsanız beyaz renge yönelmelisiniz. Ayrıca masanızın kenarlarında taşlar ve pufunuzda da şık işlemeler olabilir.
 • Makyaj masanızı yerleştireceğiniz yer de son derece önemlidir. Yatağınızın ön tarafında durması hoş bir görüntü katacaktır. Ayrıca yatak odası dekorasyonunda kullanmış olduğunuz tarza ve renklere de uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz.
 • Tüm bu önerilerin dışında makyaj masanızın üzerine küçük süs eşyaları koyarak da dekorasyonunuza canlılık kazandırabilirsiniz. Eğer makyaj masanız çekmeceli değilse küçük raflı sisteme sahip ürünlerden alarak masanızın üzerine koyabilirsiniz.

Makyaj masası dekorasyonu için öneriler sunduk. Son olarak eşyalarınızı da temiz ve düzenli bir şekilde masanın üzerine yerleştirmek de size düşüyor.

2 yorum

 1. makyaj masalarının fiyatlarını almak isterim

  • Merhaba;
   Maalesef ürün satışı yapmıyoruz. Sadece dekorasyon fikirleri ve dekorasyonda yeni trendleri paylaşıyoruz. İnternet mağazalarında aradığını ürün/ürünleri bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top