facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Makyaj Masalarında Boy Aynası Modası
Makyaj Masalarında Boy Aynası Modası

Makyaj Masalarında Boy Aynası Modası

Hepimiz yatak odalarımızda ilk olarak konfor, sonra da kullanış isteriz. Fakat kullanışla şıklığın bir arada olduğu çok nadir marka bulunmakta. Zaten bunların birçoğu ülkemize ihraç edilemiyor. Fakat oldukça ekonomik ve bir o kadar şık parçalarla hem modern, hem  de kullanımı rahat köşeler yaratabilirsiniz.

Örneğin bu parçalardan biri olan makyaj masaları. Genel olarak tuvalet aynasıyla birlikte kullanılır. Fakat son zamanlarda makyaj masaları ile birlikte tuvalet aynaları yerine, odalarınıza derinlik kazandıracak boy aynaları kullanılıyor. Boy aynalarını makyaj masalarınızda nasıl kullanacağınız konusunda kafanızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Bu yüzden biraz daha detaylandırarak anlatmak istiyorum.

Eğer yatak odalarınızda ferah bir görünüm istiyorsanız, özellikle değişiklik yapmak isteyenler veya yenilenecek olanlarınız; tuvalet aynalı makyaj masası kullanmazsanız odanıza çok daha şık bir parça geliyor!

Öncelikle makyaj masanızı seçin. Modern ve gösterişli makyaj masası modelleri tercih edin. (Bu durumda aynanızı daha sade seçmelisiniz.) Basit formdaki makyaj masaları, kendilerine çalışma masası maskesi takmış masalara dönüşür.

Makyaj masanızı seçtikten sonra, masanıza göre bir büyüklükte boy aynası seçin. Benim tercihim masanıza göre eninin daha geniş olmasıdır. Makyaj köşenize derinlik sağlamanıza yardımcı olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise; yuvarlak veya sert kesim arasında ters köşe mobilya kombinlemesi yapmanız. Yani organik (yuvarlak, elips, oval) formlara keskin hatta (dikdörtgen, kare, yamuk vb.) masalar tercih ederken, tam aksini de yapabilirsiniz. Fakat parçalarınızın şıklığına ve gösterişine bağlı olarak, bu ters eşleşmeyi yapmasanız da olur. Aynı zamanda bu aynaları ağır olduğuna emin olduğunuz sürece montelemek zorunda değilsiniz. Bilmenizi isterim.

Benim en beğendiğim makyaj masası modelleri bunlar:

  

Şimdiden hepinize kolay gelsin..

Bir yorum

  1. Siyah ve beyaz bu akdar mı yakışır birbirine. Bayıldım. Ama param yeter mi bilemiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top