facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Lüksü ile Nefes Kesen Ahşap Mutfak Dekorasyonları
Lüksü ile Nefes Kesen Ahşap Mutfak Dekorasyonları

Lüksü ile Nefes Kesen Ahşap Mutfak Dekorasyonları

Mutfak tasarımında bir çok farklı tarz kullanılabilir. Mutfaklarınızı her zevke, boyuta ve ihtiyaca göre dekore edebilirsiniz. Mutfakların ilgi çekici ve şık görünmesi için tercih edebileceğiniz bir çok malzeme mevcut. En dikkat çekici ve lüks etkiyi yartan ise ahşap mutfaklardır. Ahşap mutfaklar ile çok seçkin bir mutfak dekorasyonu elde edebilirsiniz. Ahşabın lüks ve kalitesini siz de beğeniyorsanız, bu mutfaklara hayran kalacağınızı söyleyebiliriz.

U şeklinde Ahşap Mutfak

Bu mutfak örneğinde; dolaplardan, yer döşemesine kadar ahşabın kullanıldığını görebilirsiniz. Oldukça iç ısıtan tasarıma sahip bir mutfak olduğunu söyleyebiliriz. U şeklinde tasarlanmış olması da, mutfağı daha kullanışlı hale getirmektedir.

ahsap-u-tipinde-mutfak-dekorasyonu

Şık ve konforlu

Ahşabın farklı bir renk tonu ve malzemesi ile dekore edilen bu mutfak da oldukça şık bir görünüme sahip. Ahşabın kullanıldığı her alanın lüks ve şıklığın etkisinde olduğunu söyleyebiliriz.

konforlu-bir-mutfak-dekoru

Her yerde ahşap

Tavanda dahi ahşap kullanılmış olan bu dekorasyon ile büyüleyici bir lüks etki yaratılmış. Mermerin ahşap ile mükemmel uyumunu da gözler önüne seriyor.

ahsap-kullanilan-luks-bir-mutfak

Ortada bir mutfak adası

Ahşap kullanılarak dekore edilen mutfak tasarımlarında ada mutfaklar da oldukça dikkat çekici. Hem pratik kullanım imkanı sunan hem de lüks bir etki yaratan ada mutfaklar, ahşap ile kombinlendiğinde ise çok daha çekici olmaktadır.

ada-tezgahli-ahsap-mutfak

Aydınlık ve ferah

Doğal ağaç renkleri ile dekore edilen bu mutfak, aydınlık ve ferah görünümü ile huzurlu bir alan yaratıyor. Apartman daireleri için çok iyi bir örnek olarak tavsiye edebiliriz.

apartman-dairesi-icin-kucuk-ahsap-mutfak

Doğal olarak asil

Ahşap, geri dönüştürülebilen ve doğada kendiliğinden yok olan bir malzeme olduğu için de doğa ile barışık bir üründür. Doğal görünümünün asalet yarattığını da söylemek isteriz. Bu mutfak örneğinde de çok şık ve asil bir görünüm sergiliyor.

dogal-ahsap-luks-mutfak-dekoru

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top