facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Led Tipi Aydınlatmalar
Led Tipi Aydınlatmalar

Led Tipi Aydınlatmalar

Ev dekorasyonunda aydınlatma konusu oldukça önemli bir konudur. Güzel bir dekorasyonu ortaya çıkaracak ya da evinizi daha şık gösterecek sihirli bir dokunuş olan aydınlatmalar, doğru şekilde konumlandırıldığı sürece evinizde tamamlayıcı bir etki yaratacaktır.

Son dönemlerde enerji tasarrufu konusunda önlemlerin ön plana çıkması ile birlikte ev dekorasyonunda da tasarruflu, dayanıklı ve çevre dostu bir aydınlatma olan LED aydınlatma sistemlerine yer verilmeye başlanmıştır. Her mekâna kolayca uygulanabilir yapıda olması, renk seçenekleri ile istediğiniz renkte mekânlar yaratmanıza imkân sağlaması ve en önemlisi tasarruflu aydınlatma sistemlerinden biri olması sebebi ile LED aydınlatmalar, son dönemde oldukça sık tercih edilen aydınlatma çeşitlerinden biridir. Mobilyalar da dâhil olmak üzere ev dekorasyonunda birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz LED aydınlatma sistemleri, evinizin daha şık ve daha aydınlık gözükmesine de yardımcı olacaktır.

BANYONUZU LED AYDINLATMA SİSTEMİ İLE AYDINLATIN
Ev dekorasyonunda LED aydınlatma sistemini kullanmak için en uygun alanlardan birisi banyolardır. Banyoların genel anlamda aydınlatma probleminin olması ve yardımcı bir aydınlatmaya ihtiyaç duyması da, LED tipi aydınlatmaların banyoya oldukça uygun olduğunun işaretidir. Özellikle renkli Led aydınlatmalar, fayanslarla kaplı banyonuzda; parlak yüzeyden yansıyacak ışıklar şeklinde yansıyarak oldukça şık ve çarpıcı bir dekorasyon tarzını mümkün kılacaktır.

MUTFAKLAR LED’LENİYOR VE RENKLENİYOR
Renkli LED aydınlatma sisteminin en çok yakıştığı mekânlardan biri mutfaklardır. Mutfak özellikle de geceleri sıkça girip çıktığımız alanlardan birisidir ve mutfağın aydınlık olması bu sebeple çok önemlidir. Her seferinde ışığı yakmak yerine, mutfağa uygulanacak güzel bir LED sistemi sayesine mutfağı sürekli aydınlık hale getirebiliriz. Bütün gece açık tutmanız bile çok az enerji yakacağından Led aydınlatmalar mutfağınızın ışıklandırılması için oldukça güzel bir uygulamadır.

Son dönemde beyaz mutfak dolapları modası oldukça yaygın bir hale geldiğinden, Led aydınlatmaları renkli seçerek istediğiniz etkiyi mutfağınızda yansıtabilirsiniz. Mavi renk seçerek fresh bir etki yaratabileceğiniz gibi; gün ışığı ya da sarı renklerde bir ton seçerek sade ve doğal bir mekân da yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top