facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / L Salon Nasıl Döşenir?
L Salon Nasıl Döşenir?

L Salon Nasıl Döşenir?

Evinizi dekore etmek çoğu zaman zor kararlar gerektirir. Ya bir bilene danışacak ya da kendiniz araştırarak karar vereceksinizdir. Kendi zevkim olsun başkasına güvenemem diyorsanız araştırarak güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Öncelikle evinizin şekline göre dekorasyon tercihleri yapmalısınız. Daha sonra uygun mobilyalar seçilerek uyum sağlanmalıdır. Salonunuzu dekora edecekseniz öncelikle nasıl konumlandırmak istediğinize bakmalı uygun ölçüdeki mobilyaları satın almalısınız. Salonunuz L şeklinde bir salon ise ona uygun mobilya seçilmelidir. L salon nasıl döşenir? diye düşünüyorsanız öncelikle hangi bölümde oturma grubunun hangi bölümde yemek odası takımının konumlandırılacağına karar verilmelidir. L salonlarda iki uzantıdan oluştuğu için ayrı konumlandırma daha uygundur.

L Salon Dizaynı

Eğer odanız ufaksa mobilyalarınızı ona göre küçük seçmekte fayda vardır. L salon dekorasyonu sizin zevkinizle de alakalıdır. Salanda hangi tarz mobilya seçeceğinize göre değişir. L salonlarda L oturma grubu da tercih edilebilir. Daha az yer kaplayacaktır. Yemek odası takımı alanınız dar ise daha küçük tercih edilmelidir. Ya da açılır kapanır özellikte tercih edilebilir. Bu size yer tasarrufu sağlayacaktır. Bir cepheye oturma grubu ve televizyon diğer cepheye de yemek odası takımı gerekli ölçülerde konumlandırıldığında birkaç ufak şık dokunuşlarla odanız size şahane gözükecektir. Eviniz için mobilya seçmeden önce mutlaka odalarınızı ölçülerini kontrol etmelisiniz. Ondan sonra mobilya seçimi yapmalısınız. Çünkü ölçüm yapmadan alınan mobilyalar büyük gelebilir ya da küçük kalabilir. Bu da evinizde kötü bir görüntüye neden olur.

L Salon Dekorasyonu

Evinizi dekore ederken dekorasyon dergilerinden de yararlanabilirsiniz. Birçok fikir dergilerde de mevcuttur. Tercihlerinizden önce mutlaka bir ön araştırma yaparak kararınızı verin. İyi dekorasyonlar!

L Salon Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top