facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Küvet Üzeri Sunum Tahtaları
Küvet Üzeri Sunum Tahtaları

Küvet Üzeri Sunum Tahtaları

Küvet Üzeri Sunum Tahtaları, son dönemlerin son dönemlerde sosyal medyada sıkça yer almaktadır. ‘Bathtub Caddy’ olarak adlandırılan bu sunum ürünleri, küvet keyfini dekorasyon ile bütünleştiriyor. Küvette geçirilen zamanın daha keyifli ve uzun süreli olması, kitap, kahve, teknoloj,k alet veya meyveler ile mümkün olmakadır. Küvetin üzerine konumlandırılan sunum tahtaları, kişisel ürünlerin de yer edindiği dekorasyon parçalarıdır. 

Bathtub Caddy tahtaları, küvet üzerinde yer alarak masa ve sehpa işlevi görmektedir. Banyoda kahve içmeyi kitap okumayı ve bakım ürünlerini yerleştirmeyi kolaylaştıran sunum tahtaları, daha keyifli bir duş imkanı da sağlamaktadır. Üstelik bu tahtalar, ürünlerin ıslanmasını da önleyerek kolay bir biçimde kullanılmasına olanak vermektedir.

Sunum ve Dekorasyon Aynı Tahtalarda Buluşuyor

Sunum tahtalarının en önemli özelliklerinden biri duş esnası dışında dekorasyon parçası olarak da kullanılmasıdır. Tahtalar, küvetin istenilen bir yerinde kullanılarak raf işlevi görmektedir. Krem, bakım ürünleri, havlu, bardak ve benzeri ürünlerin sıralandığı tahtalar, banyoya daha modern ve güçlü bir görünüm vermektedir.

Modern banyo dekorasyonları içerisinde yer alan Bathtub caddy sunum tahtaları, beyaz veya kahve renk seçenekleri olarak tercih edilebilmektedir. Retro ve otantik bir görünüme sahip olan tahtalar, banyo dekorasyonunun görünümünü büyük ölçüde değiştirmektedir. Modern ve minimal bir banyo için bir adet sunum tahtasının kullanılması yeterlidir. Kullanım ve dekorasyon açısından oldukça avantajlı olan küvet sunum tahtalarını internet siteleri ve mağazalarda bulmak mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top