facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kusursuz Görünüme Sahip Antre/Giriş Tasarımları
Kusursuz Görünüme Sahip Antre/Giriş Tasarımları

Kusursuz Görünüme Sahip Antre/Giriş Tasarımları

Antre/Giriş Tasarımları, evin ilk izleniminin verildiği yerlerdir. Bu nedenle son derece kullanışlı olan bu alanların, dekorasyon açısından da güzel olması büyük önem taşımaktadır. Eve girildiğinde ev hakkında genel bir bilgi sunan ve tüm ruh halini etkiyeleten Antre/Giriş Tasarımları, açık, ferah ve modern bir görünüme sahip olmalıdır.

Aydınlık ve Ferah

Ev girişlerinde olması gereken en önemli özellik aydınlık ve ferah bir görünümden oluşmasıdır. Bunun için girişte pencere bulunmuyor ise beyaz bir aydınlatıcı tercih edilmelidir. Koyu ve karanlık görünüme sahip olan mobilyalardan, duvar renklerinden de uzak kalınmalıdır.

Sade ve Minimal Portmanto Seçimleri

Antreler için olmazsa olmaz olan portmantolar, açık renkte ve sade görünüme sahip olan modeller arasından seçilmelidir. Büyük ve yüksek dolapların yerinde daha sade, ince yapılı ve alçak tasarımlardan oluşan modeller tercih edilmelidir. Portmantolar, son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlayan tek raf modeller olarak da seçilebilir. Bu rafların üzerindeki duvara askılar yerleştirilebilir.

Boy Aynaları

Evden çıkmadan önce oluşan ayna ihtiyacını karşılamak için ev girişlerinde ayna bulunması şarttır. Duvara monte edilen boy aynaları, bunun için idealdir. Yer sorunu olan girişlerde ise yuvarlak ve üçgen gibi farklı tasarımlara sahip olan aynalar kullanılabilir.

Ahşap tabure veya sandalyeler de giriş dekorasyonları için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Ahşap ürünler, kullanım ve dekorasyon için iyi bir alternatif olmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top