facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Küçük ve Modern 5 Banyo Dekorasyonu
Küçük ve Modern 5 Banyo Dekorasyonu

Küçük ve Modern 5 Banyo Dekorasyonu

Banyolar, hem temizlik hem de bakım ihtiyacına göre planlanmalıdır. Çok büyük ve dağınık banyoların temizliği de bir o kadar zor olmaktadır. Banyo dekorasyonu yaparken, yorgunluk ve stresinizi de alacak biçimde tasarlamanızı öneriyoruz. Banyolar, evin diğer odalarına göre daha küçük boyutta olurlar. Küçük boyutlu banyoları, gerekli gereksiz bir çok eşya ile doldurursanız, göz yorucu ve kötü bir görünüm elde edersiniz. Küçük banyoları dekore etmek için sizlere harika fikirler paylaşmak istedik. Bu fikirlerle siz de küçük banyonuz için ideal dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Eğimli tavan, geniş pencere

Çatı katı banyolarda kullanılabilecek muhteşem bir dekorasyon. Hem konforlu olması hem de kullanım kolaylığı için doğal gün ışığından faydalanılması amaç edinilmiş. Tavanı eğimli olmasına rağmen, ideal ferahlıkta ve aydınlık görünüme kavuşturulmuş. Açık renk tonlarındaki duvar rengine, zeminin tonu derinlik katıyor. Banyo keyfini yaparken, gökyüzünü izlemeniz için harika bir ortam.

cati-kati-banyosu-dekorasyonu

Küçük alanda şık çözümler

Küçük bir banyonun dekorasyonunda yapılan en büyük yanlış; karmaşık bir düzen oluşturmaktır. Banyolarınızda karmaşıklıktan uzak, sade ve ferah bir dekorasyon oluşturmalısınız. Banyonun ışıklandırması da, düzeni kadar önemlidir.

kucuk-ama-modern-banyo-dekoru

Natürel renkler

Natürel renk tonları, göz yormayan ve karmaşadan uzak bir dekorasyon bilinci oluşturmaktadır. Huzur veren ve dinginlik sağlayan bir banyo oluşturmak istiyorsanız, natürel renkler ile pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Krem, bej, kahverengi ve gri tonları, natürel bir banyo oluşturmak için iyi birer seçim olmaktadır. Cam duşakabin tercihinde de şeffaf metaryel tercih etmenizi öneriyoruz.

naturel-renklerde-modern-banyo

Optimum alan kullanımı

Küçük ve dar banyoları en verimli biçimde kullanmak için özenle dikkat etmelisiniz. Uzun ve dar bir alana sahip olan bu banyo örneğinde, lavabo, klozet ve duşakabine ulaşmak ideal biçimde sağlanmış. Tek duvar dekorasyonu ile göze hitap eden şıklık da açığa çıkarılmış.

cini-fayansli-banyo-dekorasyonu-dar-banyo

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top