facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Küçük Salonlarda Büyük Dekorasyon Detayları
Küçük Salonlarda Büyük Dekorasyon Detayları

Küçük Salonlarda Büyük Dekorasyon Detayları

Küçük salonlar için modern dekorasyon fikirleri ile harika bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Küçük bir salonunuz varsa siz de bu fikirlerle çok modern ve şık bir dizayn yaratabilirsiniz.

Küçük salonlarda kullanılacak koltuğun tasarımı büyük önem taşımaktadır. Aynı şekilde TV ünitesi, sehpa ve diğer dekoratif süslemeler de dikkat edilmesi gereken detaylardır. Küçük salonlarda renk derinliğine dikkat ederek ve ışığı doğru kullanarak geniş bir alan yaratabilirsiniz.

Küçük salon dekorasyonu için bol ışık, sade düzen

Küçük salonunuz için akıllı mobilyalar tercih etmek oldukça önemlidir. Mobilya alışverişini gerçekleştirirken doğru mobilya seçimine dikkat etmelisiniz. Küçük salonlarda abartıdan kaçınmalısınız. Temiz ve düzenli bir salon dizaynı oluşturursanız, daha ferah görünümlü bir alan oluşturmuş olursunuz. Küçük salonlarda pastel renk tonlarını da tercih etmenizi öneriyoruz.

Salon ölçülerinize göre çok yönlü mobilyalar ile akıllı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Sehpa ve tv ünitesi için de ölçülere dikkat etmelisiniz. Küçük salonlarda şeffaf görünüme sahip pleksi sehpaları tercih edebilirsiniz.

Küçük salon dekorasyonu için her alanı doğru kullanmak

Küçük salon dekorasyonu için koltuk tercihi olarak L biçimli köşe koltukları tercih etmenizde fayda vardır. L biçimli koltuklar ile daha geniş alanlar yaratabilirsiniz. Salon dekorasyonu oluştururken TV ünitesinin depolama alanlarına da önem vermelisiniz. Bunlarla birlikte kullanacağınız raflar ve dekoratif aksesuarlar ile evinizi daha şık dekore edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top