facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Eğer, eviniz tam bir bekar evi gibi alan bakımından darsa ya da küçük bir oturma odasına sahipseniz, bu konuda size yardımcı olabilecek güzel fikirleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Genellikle birçok ekleme ya da çıkarma ile, oturma odasında bulunan malzemeler üzerinde yapılacak renk değişimleriyle daha geniş bir alan izlenimi yaratılmaktadır. Oldukça şık, oturma grubu dekorasyon fikirleri için lütfen okumaya devam edin.

Küçük Oturma Odalarına Dekorasyon Fikirleri

Genellikle küçük oturma odalarında uygulanan düzen yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi olur. Oldukça pratik bir şekilde kanepenin yanına uygun boyutlarda kitaplıklar yerleştirebilirsiniz. Tabi, bu eklemeleri illa ki kitaplık olarak kullanacaksınız diye bir şart yok. Hem vitrin hem de kitaplık olarak isteğinize ve taleplerinize göre şekillendirebilirsiniz bu fikri. Bununla birlikte, kitaplığınızın alt kısmına da zigon sehpaları yerleştirmek, alan tasarrufu için oldukça iyi bir yöntemdir.

Küçük Oturma Odalarına Dekorasyon Fikirleri

Tıpkı koridor sonlarına eklenilen boy aynaları gibi, küçük oturma odanıza yerleştireceğiniz orta boylarda bir ayna da alanı geniş göstermek adına iyi bir fikir olabilir. Işığı yansıtması bakımından oldukça önemli olan aynalar, odaya ayrı bir derinlik katarak küçük olan alanı olduğundan daha geniş göstererek, ferah bir hava kazanmasını sağlayabilir. Bununla birlikte son dönemlerde, oldukça trend bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır.

Küçük Oturma Odalarına Dekorasyon Fikirleri

Oturma odanızın bir köşesinde durması için beklettiğiniz konsülleri hem çalışma masası olması hem de dekorasyon amacıyla kullanabilirsiniz. Oturma odanızda yer alan çalışma masanızın sandalyesini de aynı zamanda “ek oturma yeri” olarak kullanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top