facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Küçük Mutfaklara Çözümler: Renk Dopingi
Küçük Mutfaklara Çözümler: Renk Dopingi

Küçük Mutfaklara Çözümler: Renk Dopingi

Siz de mecburen bir apartman dairesinde oturmak zorunda kalan ve küçülen metrekarelerden nasibini almış bir evin dekorasyonu ile uğraşanlardan mısınız? Yapmak istediğiniz ya da sergilemek istediğiniz çoğu şeyi, odalarınız küçük olduğundan dolayı yapamıyor ve bu durum sizi dekorasyonda büyük bir krize mi sürüklüyor? İşte size içinizi kıpır kıpır edecek ve en renkli çözümlerden birisi: renk dopingi.

Hardal Rengi Mutfak DekorasyonuKüçük Mutfaklar İçin Fikirler Renkli Mutfak Modelleri

Bu tarzda yapmak istenilen şey çok basit. Özellikle de küçük olmasından her zaman yakınılan mutfağınızda diğer tüm dekorasyon kodlarınızı ve tarzlarını bir kenara bırakın. Küçük mutfağınızı şirin ve sevimli bir alana dönüştürmeye odaklanın. Bunu yaparken de renklerin gücünden, şirin mutfak eşyalarından ve dekoratif süslerden yararlanın. Böylece ortaya hem renkli ve eğlenceli hem de oldukça tasarım duran bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkacaktır. Üstelik siz de mutfağınızın renkli ve enerjik yapısı sayesinde küçük olmasına takılmayacaksınız!

2016 Mutfak Modelleri Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızda Renk Dopingi
Ev dekorasyonunda küçük bir mutfağı sevimli hale getirmek istiyorsanız, sıradan ve standart mutfak tasarımlarının yerine şirin mi şirin bir mutfak tasarımını tercih edebilirsiniz. Ana renk seçimi tamamen sizin zevkinize kalmış fakat canlı renk kullanmak şartını yerine getirmelisiniz. Şirin ve eğlenceli bir mutfak yaratmak için en çok tercih edilen renklerden birisi pembedir. Pembenin her tonu mutfak dekorasyonunda ana renk olarak kullanılabilir.

Rengarenk Mutfak Dekroasyonu Renkli Mutfak

Aşk Kokan Bir Mutfak İçin: Kalp Detayı
Mutfağınızda ‘aşk’ temasını her alanda hissettirmek istiyorsanız, kalp şekline mutfağınızın her alanında yer verebilirsiniz. İster perdelerinizde, ister aydınlatma seçiminizde isterseniz ise halıda desen olarak kalp şeklini uygulayabilir, böylece aşk dolu bir mutfak yaratabilirsiniz.

Bırakın Güneş Mutfağınıza Da Girsin!
Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte ev dekorasyonunda en çok kullanılan renklerden birisi de sarı renktir. Güneşin sıcaklığını ve enerjinizi mutfağınıza yansıtarak, mutfağın küçük olmasını ört-pas edebilirsiniz.

Renkli Mutfak Dekorasyon Fikirleri Renkli Mutfak Dolapları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top