facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Küçük Evlere Büyük Çözümler: Ayakkabılarınız İçin Farklı Depolama Fikirleri
Küçük Evlere Büyük Çözümler: Ayakkabılarınız İçin Farklı Depolama Fikirleri

Küçük Evlere Büyük Çözümler: Ayakkabılarınız İçin Farklı Depolama Fikirleri

Kadınların alışveriş konusunda en büyük zaaflarının çanta ve ayakkabıya olduğu, artık neredeyse kesin olarak kabul görmüş bir moda anlayışıdır. Bu anlayış ile gördüğü ayakkabılara dayanamayan kadınlar, evlerinde bulunan onlarca çift ayakkabıyı nasıl depolayacağını da karar kara düşünmektedir.

Bu yazımızda; evinizde bulunan sayısız çift ayakkabıyı depolamak için oldukça farklı ve basit uygulamalar ile yapılabilecek ayakkabı depolama fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Ayakkabı Depolama Fikirleri
Eviniz küçük bir evse ve ayakkabı zaafı olan biri iseniz, evinizdeki ayakkabıları depolamak sizin için en büyük sorunlardan birisidir. Bu sorunu çözmek için; her dekorasyon tarzına hitap eden farklı şekillerde ve dizaynlarda tasarlayabileceğiniz ayakkabı depolama önerilerine göz atmaya ne dersiniz?

Ahşap Paletler
Hem basit, hem masrafsız hem de evinizde bulunan ayakkabıları depolamaya yardımcı olacak fikirlerden ilki ahşap paletlerdir. Ahşap paletler son dönemde ev dekorasyonunda oldukça farklı ve değişik tasarımlarda kullanılan çok yönlü bir malzeme olmuştur. Ahşap bir paleti duvarınıza uzunlamasına monte ederek ya da hiç monte bile etmeden duvara yaslayarak güzel bir ayakkabı sergi alanı oluşturabilirsiniz. Ahşap paletin renginin nasıl kalacağı ise tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum.

Endüstriyel Boruda Ayakkabılık Olur Mu Demeyin!
Son dönemde özellikle de loft tarzı ev dekorasyonunun hayatımıza girmesi ile birlikte, endüstriyel ürünleri dekorasyona uygulama modası da başlamış oldu. Bu trend ekseninde yapılan bir uygulama da endüstriyel anlamda kullanılan boruları, tüm tabuları yıkarak ayakkabılık olarak kullanma fikri idi. Boruların uçlarına eklenecek tahta raflar ile daha çok ayakkabı muhafaza edebileceğiniz bir ayakkabılık oluşturabilirsiniz.

Kurtarıcı Sepetler
Sepetler, her alanda kurtarıcı bir depolama malzemesi olduğu gibi, ayakkabı konusunda da size yardımcı olacaktır. Büyük ve hasır sepetlerin içine çok yer kaplamayan babet tarzında ayakkabılarınızı dizerek; sepetinizi yatak odanızda, bazanızın altında ya da giriş salonunuzda rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Hasır sepetler, ev dekorasyonunu da zenginleştirdiğinden hem dekorasyon olarak hem de kullanış olarak oldukça ideal malzemelerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top