facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Küçük Evler için TV Odası Dekorasyon Fikirleri
Küçük Evler için TV Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük Evler için TV Odası Dekorasyon Fikirleri

Geniş evlerde ve salonlarda çok rahat dekore edilen TV odaları, dar ve küçük evlerde ise oldukça zor bir dekorasyon süreci haline geliyor. Bu içeriğimizde de küçük ev sahibi olanların hayatını kolaylaştıracak şahane fikirler vermek istedik. Küçük ev dekorasyon örnekleri içinde yer alan TV odalarını sizlerle paylaştık. Bu örnekler sayesinde siz de kendi eviniz için fikirler oluşturabilirsiniz. Her ölçüye uygun biçimde dekore edilmiş olan TV odaları ile çok keyifli alanlar yaratılmış. Bireylerin stres atabileceğiniz TV odalarının küçük alanlarda da mümkün olduğunu bu örneklerde inceleyebilirsiniz.

Beyaz dekorasyonlar

Küçük odalarda genellikle beyaz renk tonları kullanılmaktadır. Bunun nedeni de, odaların daha ferah görünmesini sağlamaktır. Küçük bir oda içinde TV odası yaratmak için bu örnekteki dekorasyonu inceleyebilirsiniz. Beyaz renk TV ünitesi ile birlikte duvara montajlanan düz ekran TV tercih edebilirsiniz.

beyaz-tv-odasi-dekoru

Köşe takımları

TV odalarında geniş ve rahat alanlar oluşturmak için uygulamanız gereken en önemli detay; köşe koltuk tercihi olmalıdır. Köşe koltuk takımları ile daha fazla bir oturum alanı sağlayabilirsiniz.

kose-koltuklu-tv-odasi

Aydınlatmalar

Küçük tv odaları dekore edilirken; tv ışığının şiddeti ve aydınlatmaların şiddeti siz rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Aksi durumda oda küçük olacağı için gözlerinizi rahatsız edecek ve sağlıksız bir tv odası oluşmasına neden olacaktır.

tv-odasi-aydinlatma-ornekleri

Renk ayrımları

Gençler için uygun bir dekorasyon örneği olarak bu odayı inceleyebilirsiniz. Renk ayrımları ile TV odasının daha geniş görünmesini sağlarsınız.

gencler-icin-tv-odasi-dekorasyonu

Objeler ve tablolar

Eğer çok küçük bir odanız varsa, büyük bir TV ünitesi yerine, daha az yer kaplayacak bir sehpa ve dekoratif duvar objeleri tercih edebilirsiniz.

tv-odasi-icin-dekoratif-ornekler

Mini tiyatro

Dar bir oda içine uygulanmış olan bu TV odası dekoru, oldukça modern ve rahatlatıcı bir etkiye sahip.

modern-bir-tv-odasi-dekoru

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top