facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Küçük Dokunuşlarla Ofis Dekorasyonu
Küçük Dokunuşlarla Ofis Dekorasyonu

Küçük Dokunuşlarla Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu yapmak için küçük dokunuşların ofis aksesuarları ve ofis mobilyaları ile bütünlük sağlaması gerekir. Güzel tasarlanmış ve planlanmış bir dekorasyonda ahenk önemlidir. Hem mobilyaların hem de mekân tasarımının bütünlüğü mühimdir.

Ofisin bir kenarına küçük bir çalışma mekânı oluşturabilirsiniz. Masa ver aflardan oluşan bir minik köşe kurabilirsiniz. Duvarlarda oluşturacağınız ahşap motiflerin havasını masaların ve kitaplığın da ahşap görüntüsü ile harika bir hava oluşturabilirsiniz. Bu minik dokunuşlarınız ile ofisinize hava katabilirsiniz.

Ofis

Renkli bir büyük boy tuval elde ederek asit bir dokunuş ile hem etkili hem de yaratıcılık kokan bir ofis ortaya çıkarabilirsiniz. Mavi rengin hissiliğinin beyaz ile bütünlük sağlaması ile oluşturacağınız dokunuş ofisinizi hareketlendirecektir.

Duvarlarınızın monoton görünümünü üç boyutlu paneller ile minik bir dokunuş ile hareketlendirerek ofisine hava katabilirsiniz. Etkileyiciliğinin yanında dinginlikte arzuluyor iseniz eğer, renk seçimine dikkat ederek bir tasarım sağlamalısınız.

Ofis Dekorasyon

Beyazın daima hava katıcı özelliği ile dinlendirici ligine gerek gözü yormaması gerekse de ruhen rahatlık sağlaması ile yeşil renk tercihi ayrı bir ortam sunacaktır. Ferahlatan yeşil ile canlandırıcı beyaz birleştiğinde ofisinize ayrı bir şekil elde ettirecektir.

Dar mekânların çok yönlü kullanımı ile de ofislerin dekorasyonuna dokunarak görünüm değiştirmeniz mümkündür. Duvarların şekline uygun iç mobilyalar ile bunu gayet kolay sağlayabilirsiniz. Akıllı bir duvar tertibatı ile geniş bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Çalışma masası ve bilgisayarınızın kullanım mekânının fazla olmasını akıllı duvarların hem yan hem de üst duvarların kullanımı ile sağlayabilirsiniz.

Ofis Dekorasyonu

Desen bezenmiş duvarların grinin tonları ile döşenmesini sağlayacağınız minik dokunuşlarınız ile harika bir ofis yaratabilirsiniz. Grinin tonlarının blok baskılı tasarımlar bütünleşmesi gayet yumuşak bir yaklaşım katacaktır. Duvar ve mobilyaların harmanlanması ile sağlanacak yaklaşım ile ofislerinize renk katabilirsiniz.

Ofis Dekoru

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top