facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Küçük Banyoların Kurtarıcısı: Niş Dekoru
Küçük Banyoların Kurtarıcısı: Niş Dekoru

Küçük Banyoların Kurtarıcısı: Niş Dekoru

Günümüzde evlerin metrekareleri küçüldüğü gibi, banyoların da metrekareleri küçülmektedir. Modern evler, bize kutu gibi daireler içinde bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu durum, küçük alanlardan daha fazla faydalanmayı sağlayan çözümleri de beraberinde getirecektir. Küçük metrekareli evlerde, büyük bir banyo da ancak hayal olabilir. Küçük banyolar, beraberinde alan yetersizliği problemini de getirecektir.

Peki, küçük banyoları daha iyi değerlendirmenizi sağlayan ve size ekstra bir yer kazandıran niş dekorasyonu banyolarınıza nasıl uygulanır?

Banyonuzda Ekstra Yer Kazanın
Niş dekorasyonu, küçük banyolar için oldukça güzel bir dekorasyon hilesidir. Niş sayesinde duvarınıza hem güzel bir dekorasyona imza atmış olursunuz, hem de duvarınızda oluşturacağınız nişlere malzemelerinizi koyabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuza farklılık katacak olan niş uygulaması aynı zamanda banyo dekorasyonunuzu oldukça kullanışlı bir hale de getirecektir. Banyolarda yer alan duvar aralıkları ve kör noktalar, niş dekoru sayesinde kullanışlı bir biçimde değerlendirilir.

Niş Dekorunu Tasarlamak Sizin Elinizde
Banyo dekorasyonunu zenginleştiren niş dekorasyonu, banyo dekorasyon tarzına ve kişinin hayal gücüne göre değişik şekillerde oluşturulabilir. Niş dekorasyonunu istediğiniz gibi tasarlayabilmeniz, işin içine sizin zevklerinizi de kattığından, oldukça avantajlı bir dekorasyon uygulamasıdır.

Niş Dekorunu Zenginleştirin
Niş dekorasyonunu daha şık bir hale getirmek istiyorsanız; nişleri çerçeve ile çevreyebilirsiniz. Bunu yaparken isterseniz ahşap tahtalardan yararlanabilir, isterseniz de her niş gözünü ayrı bir renk tasarlayarak renkli bir banyoya imza atabilirsiniz. Nişlerin içini banyonun dekorasyon tarzına uygun mozaikler ile süsleyebilir, böylece daha iddialı bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Sezonun Trendi: Romantik Banyolar
Romantik banyo dekorasyonu, son zamanda oldukça moda olan bir dekorasyon tarzıdır. Küçük bir banyonuz varsa ve bu banyoyu romantik bir dekorasyon tarzı ile tasarlamak istiyorsanız; niş dekorasyonundan yararlanabilirsiniz. Nişlerin içini güzel kokulu mumlar ile süsleyebilir, ortama şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Mumlar, romantik banyo dekorasyonu yaratmanız için iyi bir seçim olacaktır.

Niş Süsleri

Niş Banyo Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top