facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Küçük Banyolar İçin Renk Önerileri
Küçük Banyolar İçin Renk Önerileri

Küçük Banyolar İçin Renk Önerileri

Evlerin metrekaresi küçüldükçe daha da küçülen banyolar, hem dekorasyonu hem de banyonuzu dekore ederken kullanacağınız renkleri kısıtlamaktadır. Fakat doğru seçimler yaparak istediğiniz her tarzı ve rengi, küçük banyonuzda uygulayabilir; böylece hem sizin zevkinizi yansıtan hem de oldukça iyi gözüken bir banyo tasarımına imza atabilirsiniz.

Peki, küçük banyo dekorasyonu yaparken hangi renkler kullanılmalıdır?

Banyo Mavi Duvar Ev Dekorasyonu Banyo

Canlı Renklere Şans Verin
Evinizin genel dekorasyonu pastel tonlardan oluşuyorsa ve sade-şık bir dekorasyondan yana iseniz; banyonuzda misafirlerinize küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Küçük bir banyoda evinizin genel dekorasyon tarzından farklı olarak seçeceğiniz canlı ve parlak bir rengi kullanırsanız, görenleri şaşırtacak ve iddialı olacak bir banyo dekorasyonuna imza atmış olursunuz.

Banyo Dekorasyonu Küçük Banyo Modelleri

Bahar Mevsimine Hazırlık Yapın: Mavi-Mor Banyolar
Bahar mevsiminin yaklaşması ile birlikte küçük bir banyoyu baharın esintileri ile dekore ederek hem ferah hem de daha büyük gözüken bir banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz. Mavi- mor bir banyo dekorasyonunu, bahar esintisi temasında dekore etmek için beyaz banyo dolapları ve çiçekler ile tamamlayarak; küçük banyonuzda bahar havasını estirebilirsiniz.

Kırmızı Tuvalet Kiremit Rengi Duvar

Modern Bir Banyo İsteyenlere: Vişne Rengi- Kiremit Kırmızı
Kırmızısı ağır basan bir banyo dekorasyonu modern banyolar için oldukça iyi bir seçimdir. Vişne rengi dekorasyon seçimi yaptığınızda, ahşap dolaplar ve ahşap dokulu banyo aksesuarları ile hem şık hem de klasik esintili bir banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Hatta biraz abartı seviyorsanız, aydınlatmayı klasik tarzda seçerek küçük banyonuzda bir saray havası estirebilirsiniz.

Gri Tuvalet Kahverengi Tuvalet

Koyu Renk Duvarlardan Korkmayın
Koyu renk dekorasyon önerisi genelde küçük mekânlar için pek önerilmez. Fakat küçük bir banyoyu hem daha iddialı hem de daha şık bir hale getirmek için koyu rengin büyülü etkisinden faydalanabilirsiniz. Bu tarz bir dekorasyon seçiminde küçük bir banyo olduğu için aydınlatmaya önem vermeyi ihmal etmemelisiniz. Koyu renk bir nda içeriye yeterince ışık geldiğinden emin olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top