facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Küçük ama Modern ve Kullanışlı Daire Örneği
Küçük ama Modern ve Kullanışlı Daire Örneği

Küçük ama Modern ve Kullanışlı Daire Örneği

Madrid şehrinde Dimensi – ON mimarlık ofisi tarafından tasarlanan bu muhteşem proje ile 120 metrekarelik bir daire içinde modern ve kullanışlı bir dekorasyon planlaması yapılmış. Kolay yaşayabilmek için gerekli olan tüm alanları kapsadığını söyleyebiliriz. Küçük apartman dairelerinde rahat bir kullanım imkanı için; fonksiyonel depolama alanları, işlevsel mobilyalar, beyaz duvarlar ile muhteşem bir yaşam alanı oluşturulabilir.
Modern ev dekorasyonu örneklerini bu daire tasarımında görüntüleyebilirsiniz.

TV ünitesi

Apartman dairelerinde daha kolay bir yaşam alanı için tv ünitesinin duvara monte edilip kullanılması önerilmektedir. Tv ünitesi üzerinde ve altındaki dolaplar ile fonksiyonel bir muhafaza alanı oluşturulmuş.

ev-unitesi-dekorasyonu

Yemek masası

Bu örnekteki ev dekorasyonunun her alanı modern bir mimari ile dekore edilmiş durumdadır. Yemek masasında da geleneksek ahşap bir masa ve modern sandalyeler kullanılmış. Bu şekilde, hem modern hem de geleneksel bir tarz yaratılmış.

yemek-masasi-dekorasyon

Mutfak

Küçük mutfak alanının en iyi biçimde tasarlandığını bu örnekte görüntüleyebilirsiniz. Beyaz renk dolapları ile ferah bir görünüm kazandırılmış. Bununla birlikte, paslanmaz çelik mutfak aksesuarları da ayrı bir modernlik katmış.

kucuk-mutfak-dekoru

Mutfağın fonksiyonelliği

Mutfak küçük olduğu halde, fonksiyonel bir görünüme kavuşturulmuş. Mutfak tezgahı olarak işlevsel bir tezgah tercih edilmiş. Aynı zamanda da yemek masası olarak kullanılabilmesi sağlanmış.

kullanisli-mutfak-ahsap-tezgah

Banyo

Evin banyo bölümünü de modernliğin en üst seviyesinde dekore etmişler. Modern banyo dekorasyonunda en çok dikkat çeken detaylar; mobilyalar, geniş ayna, açık renk tonları ve şık aydınlatmalar. Şık ve estetik tasarıma sahip armatürlerle de modernizm desteklenmiş.

modern-ve-luks-banyo-dekorasyonu

Yatak odası

Yatak odasında biraz daha koyu renkler tercih edilmiş. Koyu renk duvar kağıtları, zemin parkeleri ve perdeler ile dikkat çekici bir kontrast oluşturulmuş. Duvar tablolarıyla da yatak odası dekorasyonu zenginleştirilmiş.

ferah-ve-modern-yatak-odasi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top