facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Salon Dekorasyonu / Konforlu bir Salon için Köşe Koltuk Fikirleri
Konforlu bir Salon için Köşe Koltuk Fikirleri

Konforlu bir Salon için Köşe Koltuk Fikirleri

Köşe koltuk takımları, modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Konforlu bir yaşam alanı sunan köşe koltuklar, bir çok farklı tarz ve tasarımdan oluşmaktadır. Konforlu bir salon dekorasyonu planlamak için aşağıda yer verdiğimiz köşe koltuk örneklerini inceleyebilirsiniz.

Deniz mavisi

Mavi renkler ile dekore edilmiş  olan bu salon, ferahlatıcı bir konfor sağlıyor. L tasarıma sahip köşe koltuk ile oldukça rahat bir salon dekorasyonu oluşturulmuş.

mavi-renk-ev-dekorasyonu-gri-kose-koltuk

Beyaz bir salon

Bembeyaz salon dekorasyonları, her zaman sadeliği ve temizliği simgelemektedir. Görseldeki dekorasyon örneğinde; beyaz köşe koltukla birlikte parlak zeminlerin kullanılmasıyla daha ferah bir alan yaratılmış.

beyaz-renk-ev-dekorasyonu-kose-koltuk

Ahşap oturma odası

Yazlık ve çiftlik evleri için oldukça rahatlatıcı bir dekorasyon örneğini bu görselde görebilirsiniz. Konforlu bir köşe koltuk, ahşap ile dekore edilmiş yer ve duvarlar ile ev dekorasyonuna sıcaklık sağlanmış.
ahsap-ev-dekorasyonu

Koltuk arkasına masa

L tasarımına sahip köşe koltuk ile birlikte evin diğer mobilyaları da şık bir dizayn yaratmış. Koltuk arkasında kullanılan masanın tasarımı, ev dekorasyonuna lüks bir etki katmış.

modern-ev-dekorasyonu-kose-koltuk

Ahşabın modern yorumu

Ahşap dizaynların oluşturduğu lüks etkiyi bu örnekte de görebilirsiniz. Lüks ve konforlu bir salon dekorasyonu olarak çok iyi bir örnek olduğunu söyleyebiliriz.

modern-ve-luks-ev-dekoru-kose-koltuklu

Kiremit rengi takım

Pırıltılı detayları ile dikkat çeken şık bir dekorasyonu örneği ile karşı karşıyasınız. Köşe koltuk ile hem konforlu hem de şık bir dekorasyon oluşturulmuş.

rahat-ve-konforlu-ev-dekoru

Ferah bir salon

Geniş ve ferah bir salon dekorasyonunu bu örnekte görebilirsiniz. Mutfak bölümü ile oturma alanının beyaz çubuklarla ayrılması da ayrıca şıklık katmış.

gri-renk-kose-koltuk

Sonbahar konsepti

Özel bir konsept ile dizayn edilmiş olan bu salon dekorasyonunda, çok rahat bir köşe koltuk tercih edilmiş. Köşe koltuk ile birlikte duvardaki panolar uyumu da gözlerden kaçmıyor.

hardal-sarisi-kose-koltuk

Deri şıklığı

Çok şık bir deri koltuk ile dizayn edilmiş olan bu salon, oldukça karakterli bir görünüme sahip. Derinin şıklığının konforla buluştuğunu bu örnekte görebilirsiniz.

deri-kose-koltuk-luks-dizayn

Desenli halı

Koyu tonların ağırlıkta olduğu bu salon dekorasyonunda, ferah bir şıklık yakalanmış. Haki renk köşe koltuğunun rahatlığını siz de görebilirsiniz.

modern-ve-konforlu-salon-dekoru

Etnik tarz

Etnik tarzlar ile oluşturulan bu salon, ağır misafirlerini karşılaşmayı bekliyor nitelikte.

etnik-kose-koltuk-dekoru

Sade bir koltuk

Oldukça rahat ve sade bir salon dekorasyonunu bu örnekte görebilirsiniz.

sade-kose-koltuk-tasarimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top