facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Konfeti İle Dekoratif Kâse Yapımı
Konfeti İle Dekoratif Kâse Yapımı

Konfeti İle Dekoratif Kâse Yapımı

 Daha önce simlerle de yapılmış vazo ve kâse örnekleri ile karşılaşmışsınızdır. Hiçbir farkı yok. Sadece sıralı ve düzgün bir diziliş yapmak istiyorsanız, konfeti sizi biraz daha yorabilir. Ki bence buna hiç gerek yok. Karma görünüm her zaman daha salaş ve değişik durur.

Kâsenizin boyutu ve konfeti renk seçimleri size aittir. İstediğiniz boyutta ve renkte tasarlayabilirsiniz. Konfeti Kase Yapmaya başlayalım.

Gerekli Malzemeler: Dilediğiniz renkte bir balon (renk seçiminde özen gösterin, boşluklarda görünecek renk balonunuzun rengi olacaktır), tutkal, konfeti, sünger,  kâse/vazo

Dekoratif Kase Yapmak

 

Yapılışı:

1-Öncelikle kâsenizin boyutuna göre, balonunuzu şişirin. (Balonunuzun yarısı kâseniz kadar olmalı.) Daha sonra balonunuzun üzerini tutkallayın. Tutkalladığınız yerleri konfetilerinizle kaplamaya çalışın. Mutlaka boşluklar kalacaktır. Bu yüzden kuruduktan sonra bir kat daha tutkal sürün ve tekrar konfetileyin. Bu uygulamanızı direkt kâsenize de yapabilirsiniz.

Konfeti İle Dekoratif Kase Yapımı

Dekoratif Kase Yapımı

 

 

 Kuruması için 8-9 saat beklemeniz gerekmektedir.

2- Kuruduktan sonra balonunuzu patlatın. Ve kâse boyutları dışında kalan konfetisiz kısımları dikkatli bir şekilde kesin. Son olarak kâsenizi ister dışına ister içine koyarak kullanın. Konfeti ile Dekoratif Kase yapımı tamamlandı.

Kendin Yap

 

 

İSTEĞİNİZE GÖRE KÂSE KULLANMAYA DA BİLİRSİNİZ. ELİNİZDE YETERİNCE SERT BİR TABAKA VAR.

İyi günlerde kullanın:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top