facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Koltuklarınızda Keyif Zamanı! “Koltuk Kolu Plakları
Koltuklarınızda Keyif Zamanı! “Koltuk Kolu Plakları

Koltuklarınızda Keyif Zamanı! “Koltuk Kolu Plakları

Öncelikle herkese merhaba.. Uzun süredir yoğun bir tempo içerisindeydim ve inanın kafamı kaşımaya halim yoktu. Sonunda işlerimi halledip, koltuğuma yayılıp kahvemi içmeye iki gün önce vakit buldum.

Şimdi neden sizlerle bunu paylaştığımı eminim hepiniz merak ediyorsunuz. Bu konuyu bile dekorasyona bağlayabileceğim aklınızın ucundan bile geçmiyor. Ama ben sizi daha fazla meraklandırmadan, sizlerle bu arkadaşı paylaşmak istedim.

Koltuk Kolu Plakları

O gün eve gelip kahvemi koltuğumun kenarındaki plağa koyduğumda, bunun nasıl bir özgürlük olduğunu fark ettim ve sizlerle paylaşmak için can atıyordum ki umarım çok geç kalmamışımdır..

Ben bu koltuk kolu plaklarıyla ilk olarak 2014 yılının ortalarında tanışmıştım. O zamanlar koltuğumun kenarına kahvemi rahatça koyuyor sayılmazdım. Koltuğumun kolu oldukça geniş fakat deri bir tabaka olduğundan, sıcakla temas ettiğinde rengi açılabilirdi. Bu nedenle tahta altlıklar kullanmıyorsam sehpalarımın üzerinde işimi görüyordum.

O yıldan beri kullandığım bu plakların kolaylıkları arasında hem temizliğini, hem sağladığı kolaylıkları, hem de anlamsızca dekorasyona kattığı modern havayı sayabilirim.

Sizler de, eğer koltuklarınıza oturduğunuzda arkanıza rahatça yaslanıp elinizin altında içeceğiniz, yiyeceğiniz olsun istiyorsanız mutlaka bu dekorasyon harikalarından biri olan tahta plaklardan edinmelisiniz. Diler boyatarak, dilerseniz ham olarak kullanabileceğiniz bu parçalar, aynı zamanda iç mimaride teme bir donatı malzemesi olmak üzere.

Umarım faydam olmuştur, keyifli günler dilerim:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top