facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Kız Bebek Odası Dekorasyonu
Kız Bebek Odası Dekorasyonu

Kız Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğinizin olma düşüncesi bile ne kadar heyecan verici bir duyguyken, içinizde büyüyen mucizenin bir kız bebek olması ile pespembe bir dünyaya hoş geldiniz… Şimdi başlıyor pembe dekorasyonlu kız bebek odası beğenme telaşı. Biz de size birkaç öneri ile işinizi kolaylaştırmak ve size bir kaç fikir sunmak istiyoruz. Öncelikle belli bir tema belirlenerek oluşturulacak olan kız bebek odasında, yalnızca pembe rengi kullanabilirken, farklı renk tonlarıyla da çeşitlendirmek ve renklendirmek mümkün.

Pastel tonlar, turuncular, eflatunlar, sarılar, yeşiller dekorasyonunuzda yer alırken, içinde mutlaka pembe rengi bulacaksınız. Ve bebeğiniz büyüdükçe daha tasarruflu davranabilmek için değişiklik yapacağınız ürünleri, koltuk, yatak örtüsü, perde gibi ev tekstili ürünlerden tercih etmenizde fayda var. Mobilyalar ve duvar dekorasyonu ile kombine edilebilmesi için uygun renkler tercih etmenizin yararı olacaktır.

Kız bebek odasını dekore etmek son derece keyifli ve zevkli bir iştir. Renklerle oynama, farklı dekorasyon ürünleri kullanma, uçuk kaçık hayaller kurarak oluşturabileceğiniz odada prenses odası yaratmak, danteller, tüllerle odanın havasını değiştirmek, kuşlar ve çiçekler kullanarak da odada bahar havası yaratmak mümkün.

Daha sade ve sakin bir oda planlıyorsanız pembeyi gri tonlarıyla kombine edip, huzurlu bir ortam yaratmanız da mümkün. Her şey sizin hayal ettiğiniz gibi olacak… Sizin rengarenk bir kişiliğiniz varsa mutlaka bebeğiniz de öyle olacaktır ve rengarenk bir oda ikinize de yakışır şekilde olacaktır…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top