facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri
Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Birçok oda dekorasyon fikirlerinden sonra, sıra minik prensesleriniz için dekore edilecek odalara geldi.

Aslında diğer oda dekorasyonlarından pek bir farkı yok. Yine öncelik renk ve isteğe göre değişen konseptler.

Kız bebek odası denilince zaten renk konusunda pek düşüneceğinizi sanmıyorum. Klasik şartlanma: “pembe”. Fakat benim size önerim, pembe rengi duvarlarınızda kullanmamanız. Çünkü artık bu rengin modası geçti ve sadece dekor ürünlerinde kullanılıyor. Kızlar için prenses konsepti bir üst seviyeye taşındı. Artık bebek odalarında “kraliçe” konsepti var. Yani pembeden ziyade krem  veya tonları, gri, vişne vb. pastel tonlar çoğunluk olarak tercih edilmekte.

  

Kaldı ki bebeğiniz büyüdüğünde odayı gerektiği derecede değiştirmeniz gerekecektir. Fazla değişiklik yapmamanız açısından da bu konu önemlidir.

Sıra mobilya seçiminizde. Ki bence en çok özen göstermeniz konu da bu. Konsept belirledikten sonra mobilya seçim işi oldukça kolay. Konseptinizi ve duvarınızı göz önünde bulunduracak şekilde mobilyalarınızı seçin.

Son olarak, dekor eşyalarınızı da (perde, halı, abajur, objeler vb.) konseptinize ve mobilyalarınıza uygun olacak şekilde dekore edin.

Sözü kısa kesmek istiyorum. Çünkü, bu sefer sizlere görsel ağırlıklı bir sunumda bulunacağım. Sizlere bu şekilde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Keyifli alışverişler..

       

3 yorum

  1. Emeginize saglik kisa ve oz aciklamalarda bulunmussunuz ikinci fotograftaki perdelere bayildim nereleree bulabilirim

  2. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Lakin perdeyi nerede bulabileceğiniz konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Biraz araştırma ile daha güzellerine rastlamanız mümkün ve tabi belki aynı model ile de bir yerde karşılaşabilirsiniz.

  3. Böyle bişeyi ben taçta görmüştüm tugba hanım bakın bence

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top