facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kış Mevsimi Yatak Odası Dekorasyonunda Sıcak Dokunuşlar
Kış Mevsimi Yatak Odası Dekorasyonunda Sıcak Dokunuşlar

Kış Mevsimi Yatak Odası Dekorasyonunda Sıcak Dokunuşlar

Kış mevsiminin gelmesi ve soğukların birdenbire bastırması sonucu, evlerin içinde geçirdiğimiz zaman artmıştır. Evinizin dekorasyon tarzında kışın soğuğuna uygun olacak sıcak dokunuşlar yapma ihtiyacı, bu soğuklarda kendini daha da şiddetli bir şekilde göstermektedir. Peki, evinizin; hem en rahat hem de geceyi sonlandırıp ertesi güne dinlenmiş bir şekilde hazırlandığınız mekânı olan yatak odasına sıcak dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? İşte bu soğuk havalarda yatak odanızı ısıtacak dekorasyon fikirleri…

Yatak Odanızda Örgü Battaniyelere Yer Açın
Örgü modası, bu sezon hem moda dünyasını hem de ev dekorasyon gündemini oldukça meşgul etmeye hazırlanacak bir trend olacaktır. Örgü puf minderler, örgü battaniyeler ve örgü dekorasyon objeleri evinizin dekorasyonunu ısıtacak dokunuşlardan ilk akla gelenlerdir. Yatak odanızda da sıcak dekorasyon atmosferi yaratmak istiyorsanız örgü battaniyelere yer açmanız gerekmektedir. Rengârenk örgü battaniyeler eğlenceli bir yatak odası dekorasyonu yaratacağı gibi, doğal renklerde örülmüş bir örgü battaniye ise soft ve doğal bir yatak odası dekorasyonu yaratacaktır.

Yünlü Kumaşlar Ve Kürk Detayı
Soğuk hava denildiğinde içimizi ısıtan görüntülerden birisi de kürk görüntüsüdür. Kürk detaylı dekorasyon objeleri özellikle yatak odasında kullanıldığında, yaratılmak istenilen sıcak atmosferi fazlasıyla sağlayacaktır. Tabi ki kürk detaylı objeler derken gerçek kürk değil yapay kürkten yapılmış dekorasyon objelerini kast etmekteyiz.

El İşi Paspaslar, Kalın Kilimler
Yatak odanıza sıcak bir dokunuş yapmak ve yatak odanızın dekorasyon tarzını daha samimi bir hale getirmek istiyorsanız el işi paspaslardan da faydalanabilirsiniz. İsterseniz renkli isterseniz de tek renk tercih edeceğiniz paspaslar ile yatak odanıza hem sıcak bir dokunuş hem de farklı bir etki yaratabilirsiniz.

Ekose Desenli Yatak Örtüleri, Peluş Yastıklar
Kış mevsimi geldiğinde akla ilk gelen desenlerden biri olan ekose deseni, yatak odanıza sıcak bir atmosfer yaratmak için tercih edeceğiniz desenlerden birisi olmaya adaydır. Özellikle kırmızı-yeşil ekose deseni doğal bir dekorasyon tarzı ile oluşturulmuş yatak odasında çok şık duracak güzel bir ayrıntıdır. Ekose deseninin yanında, kış soğuklarında içinizi ısıtacak başka bir detay da peluş yastıklardır. Peluş yastıkıların dokusu, yatak odanıza sıcak bir dokunuş yapmaya yetecek bir ayrıntıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top