facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Kış Dekorasyon Trendi: Evlerde Örgü Modası
Kış Dekorasyon Trendi: Evlerde Örgü Modası

Kış Dekorasyon Trendi: Evlerde Örgü Modası

Kış mevsiminin etkisini tamamen hissettirdiği ve meteorolojiden uyarı üstüne uyarı geldiği şu günlerde, evin içinde daha çok vakit geçirme zamanı da gelmiş demektir. Ev dekorasyonunda kış mevsiminin etkilerini hissettirmeye ve evinizde vakit geçirdiğiniz anlarda içinizi ısıtacak minik dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? İşte bu sezonun en moda trendlerinden birisi olan örgü trendinin ev dekorasyonuna uyarlanmış hali

Örgü modasını ev dekorasyonuna uyarlamak istiyorsanız; evde kullandığınız tüm objelere örgü kılıflar yaparak işe başlayabilirsiniz. Bu fikir ilk duyduğunuzda kulağa oldukça farklı gelebilir, fakat uygulamasını yaptığınızda sıcacık iç mekân dekorasyonu yarattığını da fark edeceksiniz.

ÖRGÜ PUF MİNDERLER
Örgü modasının oldukça trend olduğu son dönemde, örgü modasını ev dekorasyonunda uyarlamak için yapılacak en güzel uygulama: örgü puf minderlerdir. Çok kalın iplerle elde örerek de bu puf minderlerden yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunda ün yapmış büyük markaların da rengârenk örgüden yapılmış puf minderler ürettiğini düşünürsek, örgü minder modasının oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz.

ÖRGÜ VAZOLAR, ÖRGÜ MUMLUKLAR
Örgü modasının ev dekorasyonunda oldukça trend olması sonucunda evde kullanılan her objeye örgü kılıflar da yapılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda en değişik ve en şirin uygulamalardan birisi de örgü vazolar ve örgü mumluklardır. Evinizde dekoratif olarak kullandığınız vazolara ister beyaz isterseniz de rengârenk örgüler örerek, sıcacık bir ortam yaratabilirsiniz. Özellikle de minik mumlukları örgü kılıf ile kaplamak küçük fakat oldukça şirin bir detay olacaktır.

SANDALYELERİN AYAĞINA ÖRGÜ GEÇİRİN
Örgü modasının ev dekorasyonuna uygulanmış en güzel örneklerinden birisi de küçük taburelerin ya da küçük sandalyelerin ayağına geçirilen örgülerdir. İstediğiniz renk ve desende yapacağınız bu örgüler ile ev dekorasyonunuzda hem minik bir dokunuşla sıcak bir etki yaratabilir, hem de kullanılan basit bir objeye kendi dokunuşunu yapabilirsiniz.

İlginç Örgüler

KIŞ DENİLDİĞİNDE TABİ Kİ ÖRGÜ BATTANİYELER
Kış mevsiminin gelmesi ile iç mekânda örgü şallar ve örgü battaniyelerin de kullanılma zamanı gelmiştir. Örgü modasının oldukça popüler olduğu şu günlerde, örgü modasını ev dekorasyonuna uygulamak için en güzel fikirlerden birisi de örgü battaniye ya da koltuk şalları oluşturmaktır.

Örgü Battaniye

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top