facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Kırmızıdan Vazgeçemeyenler…
Kırmızıdan Vazgeçemeyenler…

Kırmızıdan Vazgeçemeyenler…

Ev dekorasyonunda bazı renkler vardır ki, kullanırken biraz tedirginlik yaşanır. Kırmızı renk tonu da canlı ve iddialı karakteri ile gerek moda dünyasında gerekse de ev dekorasyonu alanında kullanılırken tedirginlik yaşanan renklerden birisidir. Fakat kırmızı renk doğru kullanıldığında oldukça şık alanlara imza atacaktır.

Kırmızı DekorasyonKırmızı SalonKırmızı Sandalye Modelleri

Sezonda oldukça popüler bir kullanım alanına sahip olan,  modadan ev dekorasyonuna kadar her alana damgasını vuran kırmızı rengin her tonunu ayrı bir tarz ile birlikte kullanmak da mümkündür. Kırmızı renk seçimi ile ister iddialı ve vurucu bir köşe, isterseniz de canlı bir mekân yaratabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda kırmızı renkten vazgeçemeyenler, kırmızı rengi hangi renkler ile birlikte kullanmalısınız? İşte kırmızı renk ev dekorasyonu dosyası…

Modern Köşe Koltuk Takımı

MODERN İKİLİ: KIRMIZI VE GRİ
Kırmızı ve gri ikilisi, sezonda trend haline gelmiş renk ikililerinden biridir. Kırmızının en ateşli tonundan en koyu tonu olan şarap kırmızısına kadar her tonu ile iyi bir uyum yakalayan gri renk, kırmızının ruhundaki iddialı duruşu da kıracak ve daha doğal bir hale getirecek dengeleyici bir renktir.

Gri duvarlar ve kırmızı aksesuarlar ile siz de kırmızı-gri dekorasyon trendini evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İpucu: Bu ikilinin yarattığı havayı daha da dengelemek isterseniz ahşap renginde kullandığınız objeler ile tamamlamalısınız.

Kırmızı Salon Dekorasyon Modelleri Kırmızı Siyah Ev Dekorasyonu

RENKLİ KIRMIZI DÜNYALAR
Kırmızı rengi ev dekorasyonunda kullanırken kendisi gibi sıcak ve canlı renklerle birlikte kullanırsanız ortaya eğlenceli mekânlar çıkacaktır. Renkli ev dekorasyonunu sevenler ve için kırmızı ile birlikte kullanılan sarılar-turuncular-kremler ideal seçimler olacaktır.

DRAMA VE VİNTAGE ETKİSİ
Kırmızının vintage ve dramatik etkili bordo, şarap kırmızısı, marsala gibi koyu tonları ile sade fakat şık mekânlar yaratmanız mümkündür. Kırmızının koyu tonlarını siyah, lacivert ve koyu gri gibi koyu tonlar ile birlikte kullanabilir, şık mekânlar elde edebilirsiniz. İsterseniz kırmızının koyu tonunu biraz ferahlatmak için açık kremler, açık sarılar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ekonomik Ev Dekorasyon Fikirleri Kırmızı Siyah Ev Dekorasyon Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top