facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kırmızı Objeler, Kırmızı Berjerler, Kırmızı Köşeler
Kırmızı Objeler, Kırmızı Berjerler, Kırmızı Köşeler

Kırmızı Objeler, Kırmızı Berjerler, Kırmızı Köşeler

Ev dekorasyonunda bazı renkler vardır ki, kişiler ev dekorasyonunda bu renkleri kullanırken biraz çekinirler. Çünkü bu renkler, genelde iddialı renk grupları arasında görülür ve kişiler tarafından bu renk ile dekore edilmiş evler fazlasıyla dikkat çekici olmaktadır. Şimdi size bu ön yargılarınızı değiştirecek bir dekorasyon trendinden bahsetmek istiyoruz: kırmızı renk ev dekorasyonu.

Kırmızı Dekorasyon

Kırmızı renk, tam da yukarıda saydığımız renk grubuna dâhil olan renklerden birisidir. İddialıdır, dikkat çekicidir, kullanıldığı her alanı dikkat çekici bir hale getirmektedir. Dolayısı ile ev dekorasyonunda abartıdan ve iddiadan uzak olanlar kırmızı renk bir dekorasyonu hiç tercih etmezler. Oysaki kırmızı renk, modern bir dekorasyonla oldukça uyum sağlayabileceği gibi, romantik ve klasik tarzlara da oldukça uyum sağlayabilir. Kırmızı renk, kendi içinde olan birçok tonu ile her tarza uygun hale gelebilir.

Peki, kırmızı rengi ev dekorasyonunda kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Kırmızı Koltuk Minderi Kırmızı Sandalyeli Yemek Odası

Sezonun Trendi: Kırmızı Dekorasyon Objeleri
Kırmızı rengi ana dekorasyon rengi olarak kullanmayı çok iddialı bulanlar, işte size oldukça tarz duran ve günümüzde de son derece trend bir uygulama: kırmızı dekorasyon objeleri. Kırmızı rengi ana dekorasyon rengi olarak değil de, yardımcı renk olarak kullanarak evinizin istediğiniz herhangi bir köşesini odak noktası haline getirebilirsiniz. Bunu yaparken kırmızı renk dekorasyon objelerinden faydalanabilir, böylelikle hem küçük hem de etkili bir dokunuşa imza atmış olursunuz.

Kırmızı çerçeveli bir ayna modern bir salon için oldukça uygun bir seçim olduğu gibi, kırmızı renk abajurlar da yatak odasını renklendirecek bir tercih olabilir. Burada önemli olan odak noktası oluşturmak istediğiniz nokta neresi ise, kırmızı detaylı objeleri orada kullanmanızdır.

Yemek Masası Renkli Sandalyeler Renkli Oturma Odası

Oturma Odalarında Modern Trend: Kırmızı Berjerler
Berjer kullanımı, son dönemde oldukça moda olan bir kullanım şeklidir. Genelde modern tarzda dekore edilmiş oturma alanlarında tekli berjerler ile ortama hareket kazandırılıp, kişilerin kendilerine özel bir köşe tasarlamasına imkân da sağlanmaktadır. Sezonda kırmızı renk modasını en iyi uygulayacağınız alanlardan biri de tekli berjerleriniz olacaktır. Kırmızı renk bir berjer, oturma odanızı hareketlendirecek, daha modern bir hale getirecektir.

Yemek Odası Kırmızı Sandalye

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top