facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kırmızı Kullanmanın 5 Farklı Yolu
Kırmızı Kullanmanın 5 Farklı Yolu

Kırmızı Kullanmanın 5 Farklı Yolu

Ev dekorasyonunda en sevilen renklerden biri olan kırmızı, sıcak bir renk olması ile oldukça dikkat çekicidir. Romantizm, çekicilik ve modernliğin simgelerinden biri olan kırmızı tonları, dekorasyon içerisinde yer alarak oldukça asil bir duruş sergilemektedir. Modası geçmeyen kırmızı, birbirinden farklı renkler ile birlikte kullanılarak hem modern hem de çekici bir tarz oluşturmaktadır. Kırmızı rengi kullanmak için birbirinden farklı yöntem ve yol bulunmaktadır.

Deri veya Süet Koltuk Tercihi

Oturma odasının en önemli mobilyası olan koltuk takımları, farklı renk ve modellerden oluşmaktadır. Deri veya süet parçalara da uyum sağlayan kırmızı koltuklar, odanın tüm görünümünü değiştirmek için yeterlidir.

Küçük Ev Aksesuarları

Evin tüm odalarında yer alan birbirinden farklı aksesuar çeşitleri, her zaman daha renkli ve canlı olmaktadır. Parlak kırmızı tonları, aksesuarlar için ideal olmaktadır.

Duvar Kağıdı Seçimi

Ev girişlerinde kullanılan duvar kağıtlarının oldukça renkli ve çekici görünmesi için kırmızı tonları tercih edilebilir. Desenler, lacivert, beyaz ve gri tonlarından oluşabilir.

Kırmızı Mutfak Malzemeleri

Mutfakta yer alarak hem kullanılan hem de dekorasyonun bir parçası olan kupa ve fincanların renkli olması oldukça iyi bir görünüm oluşturmaktadır. Parlak veya mat kırmızı da bu tercihler arasında yer almaktadır.

Dolap ve Rafların Boyanması

Evin içerisinde bulunan açık raf veya dolaplar, mat kırmızı boya ile boyanarak güçlü bir dekorasyon oluşturulması mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top