facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyonu
Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyonu

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyonu

Son dönemde ev dekorasyonunda artan bir ilgi ile kullanılan modern dekorasyon tarzı, bu sezonda da etkisini oldukça güçlü bir şekilde hissettirecektir. Modern bir dekorasyon denildiğinde akla ilk gelen renklerden biri ise şüphesiz beyazdır. Bu sebeple beyaz renk ile dekore edilmiş mekânlar geçtiğimiz sezona damgasını vuran bir dekorasyon trendi olmuştu. Beyaz renklerden oluşmuş bir dekorasyon; hem ferah hem de olduğundan daha büyük gözüken mekân algısına da imza atacaktır.

Kırmızı Mutfak Dolapları

Beyaz renk ile dekore edilmiş mekanlar, geçtiğimiz sezon oldukça trend iken; bu sezonda ise beyaz rengin yanına canlı ve enerjik bir renk getirilerek oluşturulan daha enerjik ve daha modern bir dekorasyon tarzı oldukça modadır. Bu dekorasyon trendinde beyaz renge eşlik edecek ve beyaz renge enerji katacak sezonun en favori renklerinden birisi: kırmızı.

Peki, kırmızı-beyaz dekorasyon oluşturmak için nelere dikkat etmemiz gerekir? İşte size kırmızı-beyaz bir ev dekorasyonu oluşturmanın püf noktaları…

Dekorasyon Trendi: Kırmızı-Beyaz Çizgili Mutfaklar
Sezonda kırmızı- beyaz uygulaması, en yaygın olarak mutfaklarda ön plana çıkmaktadır.  Beyaz bir mutfak geçtiğimiz sezondan bu sezona gelen dekorasyon modası iken; bu sezon beyaz dekorasyonu renklendirmek için kırmızının enerjisinden faydalanmak oldukça modadır.

Kırmızı-beyaz mutfak dekorasyonu yaparken, mutfağınızın az ışık aldığını düşünüyorsanız beyaz rengi hâkim renk olarak kullanmalısınız. Kırmızı renk ile hareketlendireceğiniz duvarlar ya da küçük ev aletleri mutfağınıza enerji katmaya yetecektir.

Modern Ve Rustik: Kırmızı-Beyaz Dekorasyonda Ahşap Kullanımı
Bu sezon ev dekorasyonunda modern tarz ile rustik tarzı bir arada kullanmak oldukça modadır. Kırmızı-beyaz renkler ile dekore ettiğiniz bir mekânı, modernlikten biraz uzaklaştırmak ve işin içine doğal bir dokunuş katmak istiyorsanız; ahşap objelerden ve ahşap dokulu mobilyalardan destek alabilirsiniz. Ahşap sandalyeler, ahşap bir yemek masası ya da ahşap bir orta sehpa; evinize yapmak istediğiniz doğal dokunuşu yapacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top