facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kendin Yap Fikrileri ile Farklı Raf Modelleri
Kendin Yap Fikrileri ile Farklı Raf Modelleri

Kendin Yap Fikrileri ile Farklı Raf Modelleri

Kendin yap fikirleriyle oluşturacağınız raf modelleri evinizin en dikkat çeken bölümü olacak. Salon, yatak odası ve hatta mutfaklarda bile sıklıkla kullanılan bu raf tasarımlarıyla modern ve bir o kadar da ilgi çekici bir dekorasyona sahip olacaksınız.

Kendin Yap Projesi Olan Raflar

Oturma odaları, yatak odaları ve banyodan mutfağa, çok odasına, koridora kadar her yerde kullanılabilen raflar adeta bir dekorasyon kurtarıcısıdır. Hem depolama alanı olarak hem de duvar dekorasyonu için çok şık bir görünüm yansıtan rafları siz de kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Kendin Yap projelerinin ne kadar büyük bir ilgiye sahip olduğunu biliyorsunuz. Siz de bu projelere uyum sağlayarak evinizi baştan yaratabilirsiniz.

Raflar üzerine koyacağınız küçük objeler, kitaplar, koleksiyonlar veya oyuncaklar ile çok şık birer görünüm oluşturacaksınız. Raflar, çoğu zaman bir depolama alanı olarak kullanılsa da, çeşitli dekoratif süslemelerle aksesuar haline de getirilebilir. Düşük bütçeler ile oluşturacağınız raf dekorasyonu için aşağıdaki örnekleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu örnekler sayesinde sizde kullanılmayan bir çok eşyayı raf haline dönüştürebilirsiniz. Raf olarak kullanılabilecek bir çok eşyayı çöpe gitmekten kurtarmış olacaksınız. Böylece çevreye ve bütçenize de katkı sağlamış olacaksınız. Raf dekorasyonu ve tasarımı oluşturmak için ihtiyacınız olan ilham verici fikirleri galerideki görsellerde inceleyebilirsiniz. Bu fikirlerin yanı sıra siz de kendi düşüncelerinizi katarak çok farklı raflar üretebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top